חדש ב-BPMSHOP: מוצר החודש!

אנחנו במכללת BPM אוהבים לפנק את קהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו עם המחירים הכי זולים בארץ בקניית ציוד מקצועי, כלי נגינה ותוכנות ליצירת מוזיקה. אנחנו שמחים להכריז על מבצע חודשי חדש ב-BPMSHOP – מוצר החודש! מדי חודש נבחר מוצר אהוב עלינו במיוחד מהקטלוג, וניתן לקהילת BPM את האפשרות לרכוש אותו במחיר הכי זול בארץ.

ואנחנו מתחילים את המבצע עם קונטרולר הדיג’יי האייקוני – Traktor Kontrol S4 מבית Native Instruments! במהלך חודש יולי 2018 (או עד גמר המלאי), ניתן לרכוש את הקונטרולר המפורסם במחיר חסר-תקדים בישראל – 2,890 ש”ח!

Traktor Kontrol S4, קונטרולר DJ מקצועי


הקונטרולר שעשה את מהפכת הקונטרולרים בעולם כולו ושינה את פני עולם הדיג’יי לתמיד, מביא איתו מספר שינויים המשפרים את זרימת העבודה מצד אחד, ומצד שני מספקים אמינות גבוהה יותר, ותחושה טובה יותר. כל אלה מצטרפים ליכולת העבודה של הקונטרולר ישירות מול אפליקציית Traktor DJ לiPad או ל iPhone.

 

תוכנת ה-Traktor כלולה בקונטרולר ה-S4

כמו בגרסא הקודמת, גם בגרסת MK-II מגיע הקונטרולר S4 כשתוכנת טרקטור פרו 2 המלאה לחלוטין (לא טיים-קוד) כבר בפנים. מה שאומר שאין צורך לחשוב על שדרוג או רכישת תוכנה בנוסף – הכל כבר בפנים. וכשמדובר בתאימות, אין כיום שום קונטרולר בעולם (למרות שיש שמתיימרים) התואם בצורה מושלמת כ”כ לתוכנת טרקטור פרו 2.

 

Native Instruments S4, תאימות ל-iPad ול-iPhone:

אפליקציית Traktor DJ ששברה את כל שיאי הההורדות של אפליקציות דומות בחנות האפליקציות של אפל, צוברת תאוצה רבה. האפשרויות, הממשק והידידותיות שלה הפכו אותה במהרה לאפליקציית הדיג’יי הפופלארית בעולם, עד כדי כך שאפל עצמה בחרה להעניק אותה בחינם כאפליקצייה מובילה למשך מספר ימים לרגל חגיגות 5 שנים לאפ-סטור (כעת היא בתשלום במחיר של כ-20$).

 

Kontrol S4, ג’וגים מגנטיים מחומרים משופרים:

מי שמכיר את רמת הדיוק של הג’וגים המגנטיים הייחודיים של S4 ו-S2 יודע שאין מה לשפר במישור הזה, אך ב-Native Instruments רצו לשפר את ההרגשה הכללית כשנוגעים בהם, ולכן עשו שימוש בחומרים כמו סיליקון סביב הג’וג ואת החלק העליון שהיה עשוי פלסטיק רגיל החליפו באלומיניום – גם נראה טוב, גם מרגיש טוב…

 

צפו בסקירה של אייל גולדמן, מרצה ל-DJ במכללה, לקונטרולרים של נייטיב