קורסי מוזיקה, קיובייס, אבלטון ו-DJ בימי שישי

מכללת BPM פותחת את שעריה בימי שישי בין השעות 10:00 ל-14:00, על מנת לאפשר גם לעסוקים ביותר מביניכם לקבל הזדמנות להשקיע קצת בעצמכם!

 

אודות מכללת BPM וקורסי שישי

מכללת BPM הוקמה ב-2003 במטרה להוות בית חם ליוצרים ומוזיקאים מכל הז’אנרים והתחומים השונים. כיום, אחרי 18 שנים של עשייה מקצועית, BPM הינה המכללה המובילה בארץ ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית, והנה המוסד החינוכי היחידי שמוסמך רשמית מטעם חברות תוכנות הסאונד וההפקה המובילות בתעשייה לביצוע הכשרה מקצועית.

 

למי מיועדים קורסי שישי ב-BPM?

עובדים במשרה מלאה? אמצע השבוע עמוס לכם מדי? כדי שתוכלו לתת גם משהו לעצמכם בתוך העומס היומיומי, BPM פותחת את שערייה בימי שישי.

הקורסים המיוחדים לימי שישי מבוססים על הקורסים בגרסתם הסטנדרטית, אך הותאמו בכדי להיות נוחים במיוחד עבורכם!

 

מה ניתן ללמוד בקורסי שישי במכללת BPM?

קורס DJ

בואו ללמוד את אומנות התקלוט, הרמת הרחבות באוויר וכל הטכנולוגיות הנלוות.

קורס קיובייס

תוכנת הסאונד וההפקה שמזמן נחשבת סטנדרט תעשייתי בהלקטות ומיקס מקצועי.

קורס אייבלטון לייב

הזדמנות ללמוד את תוכנת הסאונד וההפקה הכי יצירתית בתעשיית המוזיקה.

למה כדאי ללמוד במכללת BPM?

ללמוד במכללת BPM

למעלה מ-2,000 סטודנטים עוברים דרך כותליה של מכללת BPM מדי שנה. למכללה סניפים בחיפה ובתל אביב, המרכז הפועם של תעשיית המוזיקה המקומית. עם צוות אשר מורכב מאנשי תעשייה מובילים בתחומם, מכללת BPM דוגלת בשיטת לימוד פרקטית יחד עם ליווי אישי לאורך כל הלימודים ומעטפת שלמה של שירותים אשר תוכלו ליהנות מהם גם כבוגרים. אנו שמים דגש על סביבת לימוד עדכנית וטכנולוגית (כולל קורסים ב-vod וקורסים ממושחקים לתיאוריה ופיתוח שמיעה טונאלית), נטוורקינג וזיהוי הזדמנויות עסקיות עבור תלמידים ובוגרים.

יתרונות נוספים

  • קמפוסים פיזיים עתירי ציוד סאונד והפקה
  • לימודי אונליין
  • חנות (הטבות לתלמידים)
  • קהילה רחבה
  • יעוץ אישי לפיתוח קריירה
  • המוסד היחידי בישראל אשר מוסמך להכשרה פורמלית בינ”ל מיצרניות תוכנות ה-DAW המובילות: Steinberg, Image-Line, Ableton ו-Pioneer DJ

צפו בפלייליסט המלצות הבוגרים שלנו על הלימודים