מייקל קוברין, בוגר מסלול אולפן ביתי משיק אלבום בכורה בהפקת המרצה יוסי סאסי

אחרי ציפייה ארוכה ופרויקט “הדסטארט” מוצלח, משיק בוגר מסלול אולפן ביתי, מייקל קוברין את אלבום הבכורה שלו, אשר הפיק המרצה והמוסיקאי המוערך יוסי סאסי, אותו פגש במהלך הלימודים במכללה.

עברת תהליך מעניין בהפקת הסינגל והאלבום כשנעזרת בהדסטארט, הצלחת לגייס את כל הסכום? איך אתה מסכם את החווייה הזאת?
“לאחר שמימנתי בעצמי את כל ההקלטות וההפקה של האלבום הבנתי שיהיה לי מאד קשה לממן גם הדפסות וקליפ, וכך עלה הרעיון של הדסטרט. החוויה של הדסטרט הייתה מאד חדשה עבורי, כשנכנסתי לזה לא ידעתי אם זה באמת יצליח וזה הרגיש כמו סרט מותח נגד הזמן, המשכתי להופיע תוך כדי וראיתי שלאט לאט הפרויקט צובר התעניינות, ובסוף ממש נדהמתי לגלות שיש פרגון ליצירה בארץ

צפו בקליפ החדש ל-Animal מתוך האלבום:

ספר לנו קצת על האלבום, איך נוצר החיבור עם יוסי סאסי?
“מבחינתי זאת חוויה שהתחילה כשהתחלתי ללמוד גיטרה קלאסית בגיל 13, כשאף אחד לא האמין שזה מה שאני ירצה לעשות, אבא שלי כמאמן איגרוף רצה שאהיה מתאגרף בכלל. עם השנים נחשפתי למוזיקה מודרנית, פיתוח קול וכתיבת שירים וכך התחיל בגיל 18-22 מסע של כתיבת שירים לאלבום הראשון שלי. כיוון שהגעתי מרקע קלאסי, נהניתי לחבר את העולם הזה עם המוזיקה המודרנית שאני עושה וכך מצאתי את עצמי משלב רוק מלודי עם מוזיקה אקוסטית וקלאסית.

תוך כדי כתיבת החומרים התחלתי ללמוד הפקה מוזיקלית ב-BPM ובמהלך אחד הקורסים פגשתי את המרצה יוסי סאסי, כששמעתי את איכות העבודה שלו והגישה שלו למוזיקה הבנתי שזה האיש שאני רוצה לעבוד איתו, ניגשתי אליו בסוף היום וביקשתי להשמיע לו שירים, משם נוצר החיבור וכרגע הגענו ליום שבו יש 2 סינגלים בחוץ, קליפ ראשוןוהשקת אלבום ב 15/10 בבית היוצר, ת”א, שבה יתארחו יוסי סאסי, דיאנה גולבי ומורן מגל.

 

לאיוונט של מופע ההשקה לאלבום לחצו כאן.
לעמוד של מייקל בפייסבוק לחצו כאן.

למדריך ליצירת פרויקט הדסטארט מצליח לחצו כאן

בואו ללמוד מסלול סאונד והפקה באולפן הביתי – לפרטים נוספים לחצו כאן