איתן קריאף הוא פנים חדשות אצלנו במכללה. רק לאחרונה הוא החל את דרכו ב- מסלול הEMP להפקת ויצירת מוזיקה אלקטרונית, אבל הוא כבר משיק סינגל חדש עם ההרכב שלו Mass Production עליו הוא מספר: “מדובר בפרויקט פול-און טראנס אלקטרוני בשילוב עם דאבסטפ. המטרה בפרוייקט היא להראות עוד צד של מוזיקה אלקטרונית וטראנס, שזה יותר מקיק ובאס מונוטונים. אנחנו משתדלים להכניס כמה שיותר כלים והרמוניות, גיטרות חשמליות רצחניות וליריקה עמוקה ומשתדלים שתהיה משמעות כלשהי מאחורי כל שיר. העוצמה והכוונה מתבטאים במוזיקה והמשמעות במילים.”
החצי השני בהרכב הוא גיא שמידט, השיר ששוחרר עכשיו ונקרא Hold me now נכתב בעקבות פטירתו של אביו של שמידט מסרטן בשנת 2008. איתן וגיא הספיקו כבר להופיע לייב (כאשר איתן מנגן על גיטרה חשמלית) וכן לנגן מספר DJ sets במועדונים. בנוסף, כמו מאות יוצרים מרחבי העולם הם הגישו רמיקס במסגרת התחרות של BPM להרכב הטראנס Loud.

מה צפוי לכם בהמשך?

“האלבום הבא צריך לצאת עוד 4-5 חודשים. זהו אלבום טראנס-דאבסטפ שבו יהיו אלמנטים של גיטרות חשמליות ובו יש שיתוף פעולה עם שתי זמרות. פרוייקט נוסף שלנו הוא פרוייקט RNB שבו אנחנו מפיקים אלבום לזמר בשם בן עקביה סקוט או בשם הבמה שלו B. SCOTT – ששייך לקהילת הכושים העבריים מדימונה. זה פרוייקט שלא קשור ל mass production והוא נוטה יותר לכיוון סצנת הפופ של המסיבות והמועדונים”.