המרצה חגי דוידוף בהפקת האלבום של האומן מעוז פלד

כמדי שבוע אנחנו מביאים לכם כאן באתר סיפור על פרויקט מעניין של בוגר או סטודנט במכללת BPM. אבל לא רק הסטודנטים שלנו פעילים, גם המרצים מותירים את חותמם על תעשיית המוסיקה דרך קבע. בימים האחרונים סיים המרצה לקיובייס חגי דוידוף עבודה על אלבום של אמן האינדי מעוז פלד, בו שימש כמפיק המוזיקלי הראשי.

מעוז פלד:

מעוז פלד הוא זמר ויוצר המוכר בקרב קהל הולך ומצטבר של יודעי סוד, המכירים אותו כיוצר איכותי, המתבלט בעיקר בטקסטים העשירים שלו. בחמש השנים האחרונות הוא הופיע עם טריו רוק בהנהגתו ( “מעוז פלד והטייסים” ), לבד ועם הרכב אקוסטי. בימים אלו הוא עומד להוציא את אי.פי הבכורה שלו. ורגע לפני שהוא מוציא אותו, הוא שחרר את הסינגל “שיר תשרי”, לכבוד השנה החדשה.

מעוז, איך הכרת את חגי?

“את חגי אני מכיר כמה שנים ויצא לנו לעבוד על כמה פרויקטים בעבר, בראש ובראשונה אני יכול לומר שהוא קודם כל אדם – אדיב, נעים ונח. מעבר לזה הוא גם אחד המוזיקאים היותר מוכשרים שהכרתי בחיי. כמפיק מוזיקלי חגי דוידוף יודע לשמוע את השיר ולגבש חזון לגביו, יחד עם זאת הוא גם יודע להקשיב למי שעומד מולו, לעבוד ביחד ולא להשתלט על היצירה ולי כיוצר זה חשוב מאד. כטכנאי האיש סופר מקצוען, יודע בדיוק מה לעשות ואיך, ושולט בכל פרמטר וכלי באולפן. הגעתי אליו לאולפן עם סקיצה לשיר “קפה מקסיקו”. חגי הקליט, מיקסס, שלח סקיצות, קיבל הערות, תיקן, שלח שוב, קיבל עוד הערות, מחק, ניסה משהו חדש, שלח שוב… והכל בסבלנות ובמקצוענות, תוך שהוא יודע להתעקש ולהתפשר מתי שצריך. בסוף יצא קסם… אני עוד אשוב אליו. אה, והוא גם מכין קפה מצוין.”

נציין בהזדמנות זו שחגי היה מועמד לפרס הבמה לשנת 2010 על כתיבת המוסיקה להצגה “וגר זאב עם כבש”.