מוזיקה למשחקי וידאו, כתבו עלינו ב”ישראל היום”!

תעשיית משחקי הוידאו נמצאת בצמיחה מדהימה בשנים האחרונות, ועם התרחבותה הפכה גם למנת חלקם של המוזיקאים היוצרים, שדואגים לעטוף את תוצרי התעשייה במוזיקה והסאונד שהופכים את חווית המשחק לסוחפת פי כמה.

 

מוזיקה למשחקי מחשב ב”ישראל היום”

אז לא פלא ש”ישראל היום” בחרו בחגי דוידוף, מרצה למוזיקה וסאונד למשחקי וידאו, כדי לקבל עוד מידע על ההתפתחות המרתקת של התעשייה הזו, וההשתלבות של המוזיקאים והמלחינים בתוכה. בכתבה, חגי מספר על התפקיד החדש שנולד כתוצאה מהצמיחה המסחררת הזו – “המלחין הטכנולוגי”, שמצד אחד יודע להלחין וליצור עולמות מוזיקליים עשירים ומלאים ברבדים, ומצד שני, יודע להשתמש בכלים טכנולוגיים ותוכנות כדי לחבר אותם באופן ישיר לחווית השחקן.

איך להשתלב כמוזיקאים בתעשיית הגיימינג?

אם מוזיקה ומשחקי וידאו מרתקים אתכם, ואתם מחפשים להשתלב בתעשיית הבידור המצליחה ביותר בשנים האחרונות, מכללת BPM מזמינה אתכם להשתלב בקורס Game Audio למוזיקה וסאונד למשחקי וידאו בהנחיית חגי דוידוף, בו מוזיקאים בעלי ניסיון יכולים לקבל את ארגז הכלים הטכני והאומנותי ליצירת יתרון משמעותי כמלחינים ואנשי סאונד למשחקי וידאו, תוך כדי למידה של עקרונות המוזיקה למדיה וויזואלית, ועבודה עם התוכנות המתקדמות ביותר לשילוב מוזיקה במשחקי וידאו: Unity ו-FMOD.

נשמע לכם טוב? לחצו לפרטים על קורס Game Audio לסאונד ומוזיקה למשחקי מחשב (זמין גם בגרסת אונליין!)