עבודה בהפקה מוזיקלית, פאנל אפיקי פרנסה למפיקים מוזיקליים

בואו ללמוד על האפשרויות החדשות עבור מפיקים מוזיקליים בפאנל מיוחד בהשתתפות מפיקים מובילים בתחומם. בפאנל תוכלו לשמוע על אפיקי פרנסה עכשווים, הזדמנויות שונות ומגוונות להפוך את העיסוק במוזיקה לפרנסה, פלטפורמות חדשניות כמו Artlist, עבודה בתחום הגיימינג ומשחקי המחשב, עבודה עם מותגים מוכרים כמו Splice, טיק טוק ועוד.

 

משתתפי הפאנל:

נוי אלוש – הוא מפיק מוזיקלי, עיתונאי מוזיקה, שדרן רדיו, יועץ המוזיקה של חברת ההפקות הבינלאומית “לייב ניישן ישראל” ואחד האנשים המשפיעים בז’אנר הפופ המקומי. יוזם פרויקט המצעדים NOISE CHARTS שהפך לאחד הכלים המקצועיים המובילים בתעשייה ואחראי לכמה מלהיטי הרשת והמועדונים הגדולים של השנים האחרונות. נוי ידבר על האפליקציה הפופולרית TikTok, ובאופן כללי על גילוי טרנדים (אפליקציות חדשות, תופעות תרבותיות או אינטרנטיות) וחיפוש דרכים להתפרנס מהם.

עודד קובץ – הוא מפיק, מלחין, מעצב סאונד למשחקי מובייל ומחשב למעלה מ-7 שנים ובוגר מכללת BPM. עודד עבד עם החברות המובילות בארץ בתחום המשחקים למובייל כגון ג’לי באטון, מאטיפיק, ואיליון. כיום עודד עובד כראש המוסיקה והסאונד של חברת ilyon games LTD. עודד ידבר על תחום הגיימינג בדגש על האפשרויות הרבות שיש למוזיקאים להשתלב בעולם הזה.

עומר לוז (Peter Spacey) – הוא מוזיקאי, מפיק מוסיקלי, דיג׳יי, יוצר אלקטרוני ואמן אודיו-ויז׳ואל. במשך עשור וחצי של עשיה עומר פועל בתור מפיק, נגן ויוצר באולפן ובבמות עם מגוון אמנים כדוגמת: Choke Beat Orchestra, Bemet ,Coolooloosh ועוד. המוזיקה שלו ליוותה כפסקול לסרטים, סדרות, פרסומות, משחקי מחשב, מייצגי אומנות ואירועים בינלאומיים. בשנה האחרונה הצטרף עומר לעבודה עם פלטפורמת Artlist – קטלוג מוזיקה אינטרנטי המשמש יוצרי סרטים, במאים ועורכי וידאו ויוצר פעיל בלייבל Artlist Original שהוקם ע״י ארטליסט עבור הקטלוג. עומר ידבר על חיבור של מוסיקה לוידאו – עולם הסינק (Sync), ניתור שימושים במוסיקה, ניצול ההזדמנויות שנוצרות, במישור האומנוצי ובמישור הכלכלי/עסקי כאפיקי הכנסה אקטיביים ופאסיביים (תמלוגים).

אוהד אלקובי – הוא מפיק מוסיקלי ויוצר בעולם האלקטרוני בתחום הדאון טמפו והמוסיקה האתנית, דיג׳יי פעיל בארץ ובעולם ונגן כלי מיתר מהמזרח התיכון. בשנה האחרונה אוהד, מפיק חבילת סאמפלים בשם מידל איסט אסנשיאלס לפלטפורמת הסאמפלים והלופים הגדולה בעולם – ספלייס splice. בפאנל ידבר על תחום הסאמפלינג והלופים בתעשיית המוסיקה, איך התחום יכול להוות אפיק הכנסה ותעסוקה, שווי שוק של עריכות מוסיקליות מהסוג הזה ועל יצירתיות בתוך עולם עסקי של שיתוף סאונדים.

 

צפו בפאנל אפיקי פרנסה למפיקים מוזיקליים