BPM Showcase: מפגישים את הבוגרים עם הלייבלים המובילים בתעשייה!

מכללת BPM שמחה ומתרגשת להזמין את קהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו ל-BPM Showcase, מפגשים ישירים בין בוגרים לא/נשים מובילים בתעשייה, בהם תוכלו להשמיע את המוזיקה שלכם ולפתח קשרים ישירים עם לייבלים וסוכנויות בוקינג ואמנים מובילים בתעשייה כמו Universal, Maccabi House, Book Me Tiger ועוד!

אחד מהיעדים המרכזיים של יוצרי ומפיקי מוזיקה במגוון סגנונות הוא החתמת המוזיקה המקורית שלהם בלייבלים (חברות תקליטים), ובטח המובילות שבהן. מדובר במשימה שיכולה להיות מאוד מורכבת ותלויה לא מעט בקשרים אישיים. לכן חשוב לנו במכללת BPM, כגוף מוביל ומקושר בתעשייה, לאפשר יצירת חיבורים בין חברי/ות קהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו לחברות וגופים מובילים בתעשיית המוזיקה, על מנת לספק פלטפורמה לצמיחה והזדמנויות חדשות שמתוכן יוכלו להשתלב כחלק מהתעשייה.

במסגרת אירועי השואוקייס, יגיעו למכללה אחת לחודש נציגים של לייבל מוביל, ו-10 בוגרים/ות שייבחרו מתוך כלל הנרשמים יוכלו להשמיע את המוזיקה שלהם לנציגי הלייבל*. ההגעה לאירוע מותנית בהגשת טופס הרשמה הכולל קטעים מוזיקליים שלכם להשמעה.

 

*שימו לב, קבלה למפגש והשמעת המוזיקה מול נציגי הלייבלים / הסוכנויות אינה מחייבת כי תיווצר פעילות עתידית מולם, ונתונה לשיקול דעתם הבלעדית של נציגי הלייבלים / הסוכנויות.

 

מה צריך להגיש בהרשמה למפגשי BPM Showcase?

בטופס ההרשמה למפגש השואוקייס, יש להגיש קישור לתיקייה ובה עד 3 יצירות מוזיקליות מקוריות שלכם בפלטפורמות Dropbox או Google Drive**. במקרים מסוימים, ניתן יהיה להגיש בנוסף / במקום קובץ אודיו של דיג’יי סט שלכם – במידה וזו אפשרות, יצוין בעמוד האירוע למפגש.

מועד אחרון להגשה לכל מפגש מופיע בעמוד זה ובעמוד ההרשמה של כל מפגש. לא יתקבלו הגשות לאחר המועד. הודעת אישור השתתפות תצא ל-10 הבוגרים/ות הנבחרים/ות כ-4 ימים לפני מועד המפגש.

 

**יש לוודא כי הקישור הינו פתוח לשיתוף ציבורי (Shared with: Anyone with the link), הגשה שלא תעמוד בקריטריון זה תיפסל.

23.8.23 – Moments

Moments

Moments הוא לייבל ומותג מסיבות בינלאומי שהוקם על ידי הדיג’יי והמפיק זוכה הפרסים גיא מנצור, מתוך חזון ליצור רגעים ייחודיים ומשני חיים דרך אירועים וקטלוג אמנים שנבחרו בפינצטה, עם דגש על סגנונות הפרוגרסיב האוס, אינדי האוס, טכנו מלודי ומה שביניהם.

מבין האמנים שמשחררים מוזיקה בלייבל תוכלו למצוא את Astrix, Guy Mantzur, Audio Junkies, Sahar Z, DJ Zombi, Eli Nissan, Guy J, Lior Miller, Shai T ועוד!

מומנטס מחפשים את האמן/ית הבא/ה שהטרקים שלו/ה יזיזו את הרחבה וייכנסו היישר לתוך הנשמה!

28.9.23 – Universal Israel

Universal Music Israel

Univesal Music Israel היא השלוחה המקומית של ענקית התקליטים העולמית יוניברסל.

בצד הישראלי של קטלוג האמנים העשיר של הלייבל תמצאו אמנים כמו דנה אינטרנשיונל, עברי לידר, נרקיס, ליהי טולדנו, גלי גבעון, ענבל ביבי ועוד רבים!

ביוניברסל מחפשים מוסיקה בעברית ובאנגלית מכל הז’אנרים – החל ממוסיקה אלקטרונית, דרך זמרים יוצרים בפולק ועד ללהקות מטאל.

23.1.24 – Maccabi House

Maccabi House הוא לייבל ששם לו למטרה להכניס צבעוניות לעולם האפלולי, שמאז הקמתו הפך לשחקן מרכזי בסצינת האנדרגראונד האלקטרונית בישראל, ועם הזמן גם התרחבו לכל העולם.

בקטלוג האמנים הרחב והמרשים של הלייבל תמצאו אמנים כמו Adam Ten, Mita Gami, Bryan Kessler, Millero, Yamagucci ועוד רבים!

בלייבל מחפשים אמנים שמביאים סאונד פרשי המשלב אלמנטים של האוס, טראנס, מוזיקה אתנית ופאנק.

קמע – 26.2.24

קמע

קמע (ר”ת קבוצת מוזיקה עצמאית), הוקמה בשנת 2009 על ידי אסף רחמני, על מנת לתת שירותים מקיפים למוזיקה שנוצרת ויוצאת לאור בצד העצמאי של תעשיית המוזיקה.

בקטלוג האמנים המגוון של הלייבל תמצאו אמנים כמו A-Wa, Tatran, Totemo, גבע אלון, הילה רוח, יהוא ירון ועוד רבים!

בלייבל מחפשים אמנים עצמאיים שרוצים ליצור ולהוציא מוזיקה במגוון סגנונות מחוץ למעגל התאגידים הגדולים בתעשיית המוזיקה המקומית והעולמית.

מועד אחרון להגשה: 11.2.24 בשעה 23:59

6.3.24 – Hybit

Hybit

Hybit הוא הלייבל של יוצר המוזיקה הישראלי המצליח MR.BLACK שנפתח בשיתוף עם הדיג’יי המוביל Hardwell וצוות הלייבל Revealed Recordings, כדי לתת במה ובית חם למוזיקה אלקטרונית פורצת דרך וחדשנית, המציגה שילוב בין אלמנטים עתידניים ומכאניים להשפעות אוריינטליות בעולמות הטראנס והרייב.

בקטלוג של הלייבל תמצאו ריליסים מאמנים כמו המייסד MR.BLACK, לצד נוספים כמו Offer Nissim, Rising Dust, Hi Profile, AJ ועוד רבים!

בלייבל מחפשים יוצרי מוזיקה אלקטרונית חדשנית המשלבת עתידניות ואוריינטליות במעטפת של טראנס, פסיי, רייב ועוד.

מועד אחרון להגשה: 26.2.24 בשעה 23:59

7.5.24 – Camel Riders

Camel Riders

Camel Riders היא חברת תקליטים שנוסדה במרץ 2019 על ידי Laroz (חיים לרוז) ו-Funkamel (מוטי לנדסמן). הלייבל הוקם כבית למוזיקה חדשנית ורב-תרבותית שאינה מקובעת לאזור גיאוגרפי או סגנון אלקטרוני מסוים. בנוסף לקטלוג המוזיקלי, המשפחה עורכת מסיבות במקומות מובילים בארץ ובעולם, תוך כדי שהם מקדמים צלילים אתניים ושבטיים אל מרכז הבמה.

בקטלוג של הלייבל תמצאו ריליסים מאמנים כמו Deer Jade, Rodrigo Gallardo, Ali Kuru, Sparrow & Barbossa, Amine K, Zuma Dioyns ועוד רבים!

בלייבל מחפשים יוצרי מוזיקה אלקטרונית עם דגש על סגנונות אפרו-האוס ואינדי-דאנס שבטי/אתני.

מועד אחרון להגשה: 20.4.24 בשעה 23:59

11.7.24 – Book Me Tiger

Book Me Tiger

Book Me Tiger הסוכנות שבעשור האחרון מהווה בית חם לאמני מוזיקה אלקטרונית בארץ ובעולם, עם פוקוס על בוקינג, ניהול וליווי אמנים, וניהול אומנותי לאירועים, מועדונים ופסטיבלים בעולם.

בקטלוג האמנים הרחב והמרשים של הלייבל תמצאו אמנים כמו Laroz, Magit Caccoon, Dor Danino, Megaphonim, Chaim, Ella Gotman, Sean Doron, Hard to Tell ועוד רבים!

בוק מי טייגר ישמחו לפגוש דיג’ייז ומפיקים/ות בסגנונות הטכנו, ההאוס והדאנסהול.

מועד אחרון להגשה: 26.6.24 בשעה 23:59

Shamanic Tales – תאריך ייקבע בהמשך

shamanic tales

Shamanic Tales הוא לייבל שהוקם ע”י האמן המוביל Astrix על מנת להוות בית למוזיקה שבסיסה אלקטרוני ומנסה להרחיב את תודעת המאזין. הלייבל מתמקד במוזיקת טראנס פסיכדלית אך לא מגביל את עצמו סגנונית עם ריליסים בסגנונות טכנו, צ’ילאאוט, אלקטרוניקה ולמעשה כל מוזיקה שביכולתה לספר סיפור שאמאני.

הלייבל משחרר מוזיקה ממנעד רחב של אמנים, כשמלבד Astrix, הרכבי הבית של הלייבל כוללים את Outsiders, Out of Orbit (Eitan Reiter), Spectra Sonics, Animato, Pettra ו- Moonclipse ועוד!