Adam Ten מספר על הדרך מדיג’יי למפיק, הלייבל Maccabi House ועוד

אנחנו תופסים את אדם טננבאום, הדיג’יי ויותר לאחרונה גם המפיק הפעיל תחת השם Adam Ten, בעיצומה של תקופת מילוי מצברים לקראת גל המסיבות שכנראה יתחיל עם מסיבות חילוף השנה בסוף החודש הקרוב, וימשיך הרבה אחרי. כל זאת במקביל לתחרות הרמיקסים הגדולה ליצירה שלו “15 Days”, שמתקיימת אצלנו בפלטפורמת תחרויות הרמיקס הבינלאומית, BPMRemix. קראו את הראיון שביצענו איתו בו נדבר על 12 שנות קריירה מלאות בעשייה מדהימה, הופעות בכל העולם, כיבוש מצעדי ביטפורט, הקמת לייבל ועוד.

 

 

Adam Ten, אודות האמן

Adam Ten

השם Adam Ten, אם איכשהו הצלחתם לפספס, הוא אחד השמות הישראליים הכי גדולים כרגע בסצינת המוזיקה האלקטרונית בארץ ובמוקדים שונים בעולם, עם טראקים שכובשים אחד לאחר השני את צמרת מצעדי ביטפורט, ותמיכה מאמני ענק כמו Diplo, Solomun, Damien Lazarus ועוד.

במהלך 12 שנות הקריירה שלו, הספיק להיות רזידנט של מועדון “הבלוק” האגדי בתל-אביב, ליצור חותמת סאונד ייחודית, להופיע במועדונים ופסטיבלים חשובים בכל העולם (דוגמת ה”ברגהאיין” בברלין), ולהקים את הלייבל “Maccabi House”, איתו הוא ואמנים ישראלים נוספים, מתוכם בוגרים רבים שלנו כמו Mita Gami, Roni Amitai, Yamagucci ו-Dor Danino, כובשים את סצינת המוזיקה האלקטרונית דרך שילוב התבלין הישראלי בטעמים הטובים והמוכרים של הטכנו וההאוס.

 

רוצים ללמוד להפיק מוזיקה אלקטרונית שכובשת מצעדים? לפרטים על מסלול EMP במכללת BPM

 

אדם, מה קורה איתך בימים אלו?

“כרגע אני נמצא בארץ. לקחתי חופש ממסיבות לשבועיים הקרובים כדי שאוכל להתקמד בהפקת מוזיקה ומילוי מצברים לקראת השנה הבאה.”

 

איך נולד הלייבל Maccabi House?

מכבי האוס (Maccabi House)

“הרעיון התבשל לי בראש לאורך תקופה, ופשוט יצאנו לדרך בלי לחשוב יותר מידי. יש בארץ המון מפיקים מוכשרים – המחשבה הייתה לבנות בית שייתן להם במה וייעזור להם לפתח ולדייק את המוזיקה שלהם. שנתיים עברו, ומאז שיצאנו לדרך ואני שמח לראות את המוזיקה מקבלת תמיכה בכל העולם. הרבה מהמפיקים בלייבל זוכים היום להצלחה רחבה גם בחו”ל, זה אומר שאנחנו בכיוון הנכון.”

 

האזינו ל-VA All Stars 01, הריליס הראשון של Maccabi House בו מככבים גם 4 בוגרים שלנו! (Mita Gami, Yamagucci, Dor Danino ו-René)

כל 4 הבוגרים שחברים בלייבל למדו במסלול EMP המקיף להפקה אלקטרונית!

 

מתי ואיך עשית את הסוויץ’ מ-DJ למפיק?

“זה קרה באופן טבעי, אחרי הרבה שנים שהייתי “רק” דיג׳יי, החלטתי לנסות להפיק, ולראות לאן זה יכול להתפתח. השנה הראשונה הייתה מלווה בהמון פרוייקטים בינוניים, אבל אחרי המון סקיצות ועבודה קשה התחילו להגיע תוצאות. עד היום אני עדיין לומד ומשתפר כל הזמן.”

 

מה התוכניות העתידיות שלך לקריירה כאמן?

“חשוב לי להמשיך להתפתח לכיוונים מוזיקלים אחרים, לאו דווקא רק מוזיקה שמותאמת לרחבות. בנוסף מתוכנן להעלות מופע לייב ועוד כל מיני הפתעות שאני עוד לא יכול לשתף.”

 

כישראלי שחווה את הסצינה הבינלאומית, כמה נוכחות אתה מרגיש שיש לישראל?

“מבחינה המוזיקה, בכל מדינה שאני מגיע אליה הדיג׳יים המקומיים מנגנים הרבה קטעים של מפיקים ישראלים. אנחנו נמצאים בכל מקום. מבחינת הנוכחות, בדגש על נוכחות במסיבות, מרגיש שיש עוד מקום לגדול. יש המון מפיקים ישראלים שמתמקדים רק במה שקורה בארץ – הייתי שמח לראות יותר מפיקים מכוונים את המוזיקה, ואת השיווק סביבה, לסצנה הבינלאומית.”

 

איך אתה מתכוון לפתח את הלייבל מכאן והלאה?

“המוזיקה היא תמיד במקום הראשון, ואנחנו בחיפוש תמידי אחרי הסאונד הבא ואמנים חדשים. בעתיד יהיו שואוקייסים עם אמנים של הלייבל בערים שונות מסביב לעולם.”

 

Maccabi House – אתר הבית

Maccabi House בביטפורט

Maccabi House בספוטיפיי

Maccabi House באינסטגרם

Maccabi House בסאונדקלאוד

 

תחרות הרמיקסים עם Adam Ten

BPMREMIX מציגים: תחרות רמיקסים בינ"ל ל-Adam Ten! - מכללת BPM

אם איכשהו פספסתם – תחרות הרמיקסים הבינלאומית בשיתוף עם Adam Ten ליצירתו “15 Days” עוד בעיצומה, באפשרותכם להוריד את ערוצי השיר דרך הרשמה בעמוד התחרות, ליצור גרסה מקורית משלכם לרמיקס ולהגיש אותה עד ה-23.12.22, ואולי לזכות בפרסים אדירים כמו החתמה בלייבל Maccabi House, פלאגינים משובחים תוצרת כחול-לבן של Polyverse, וכלי נגינה וציוד מקצועי לאולפן מתנת KZPRO, חטיבת הסאונד המקצועית של רשת חנויות כלי זמר!