תרומה לקהילה במכללת BPM

מכללת BPM רואה חשיבות רבה ותחושת שליחות במתן סיוע העשוי לשמש כ”קרש קפיצה” לנוער ולחלצו ממעגל המצוקה לטווח ארוך ככל הניתן, תוך מימוש הפוטנציאל האישי והעלאת הדימוי והביטחון העצמי וכמובן הקניית מקצוע נדרש והשתלבות במעגל העבודה.

המוסיקה כתרפיה:

עבור מוזיקאים רבים, המוזיקה מהווה מקום מפלט ומסייעת בהתמודדות עם קשיים שונים. לחלק גדול מהמוזיקאים, מוזיקה הינה סוג של תרפיה. לפעילויות כמו יצירה, נגינה או תקלוט יש פוטנציאל טיפולי ושיקומי עבור נוער במצבי מצוקה, או נוער המצוי במשברים נפשיים, פיזיים, התנהגותיים, חברתיים ותקשורתיים. כמו כן, יצירת מוסיקה יכולה לסייע להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז. היצירה מובילה לחיזוק הביטחון העצמי, העלאת הערך העצמי, הקניית משמעת ויכולות למידה.

פעילות התנדבותית ב- BPM:

מאז הקמת מכללת BPM, המכללה פועלת באופן שוטף בפעילות התנדבותית ושיתופי פעולה עם ארגונים שונים ברחב הארץ. בין היתר ניתן למנות את יום מעשים טובים 2015, שיתוף פעולה עם “זברה מוסיקה” בסיוע לעמותת “דרך הגלים”, שיתוף פעולה עם מחלקת הרווחה של עיריית חיפה, עמותת על”ם בכפר מנחם, בית-נענע בבית-שאן, שיתוף פעולה עם מכללת “הדסה”, “יוצרים יוצאים”, פסטיבל הלהקות הצעירות של חיפה ועוד.
להצעת פעילות התנדבותית ויצירת קשר, מלאו את הטופס