השדכנית – פרויקט חדש של תהל קליין

על תהל קליין, בוגרת קורס הקיובייס שלנו סיפרנו לכם כבר בשנה שעברה כאשר גילינו את ההרכב הנפלא שלה False Positive. עכשיו היא מציגה פרויקט חדש שמטרתו לעזור לכם, המוזיקאים למצוא שותפים ליצירה.
לאתר קוראים Bandless והיא הקימה אותו עם בעלה אלעד דרמון: ” מדובר באתר להתאמות אוטומטיות בין מוסיקאים שנבנה על ידינו בהתנדבות על מנת לאפשר למוסיקאים בישראל פלטפורמה למציאת שותפים מוסיקליים מתאימים ליצירה.

עד היום, כשהיה חסר לך נגן, זמר, כותב טקסט או מפיק מוסיקלי – האפשרות היחידה לחפש מוסיקאים באינטרנט היתה לפרסם בלוחות או פורומים באתרים שונים, כשההודעה שלך “מאבדת גובה” במעמקי הפורום (גם אנחנו כמוסיקאים “סבלנו” מהבעיה הזו באופן אישי…). למשל, אם אני כזמרת חיפשתי פסנתרן מסויים ופרסמתי מודעה, המודעה נעלמה אחרי שבוע וכשנכנס פסנתרן לפורום הוא כבר לא רואה את המודעה שלי ונוצר “פספוס” של שיתוף פעולה מוסיקלי”.

באתר כבר רשומים למעלה מ- 500 מוזיקאים ובו כל אחד מהם מגדיר מה הוא (זמר/נגן/מפיק), מה הוא מחפש וכל נתון רלוונטי נוסף וכך נוצרת התאמה, או כפי שמתארת תהל: ” זה בעצם בנוי כמו אתר היכרויות, כשבמקום לחפש: “בחורה, 28, לא מעשנת, חולון” מחפשים: “גיטריסט, 28, ג’אז, חולון” ומקבלים התאמות אוטומטיות …ונמנעים פספוסים..”
האתר מציע גם “מפת מוזיקאים” (כפי שתראו בלינק למטה), לוח מורים, לוח ציוד ועוד, וגם פיצ’ר חביב בשם Bandwall שבו בדומה לפייסבוק תוכלו לפרסם כל מה שתרצו על פעילות ההרכב שלכם.

רוצים להיכנס לאתר? לחצו כאן! ולסרטון ההדרכה לחצו כאן

וכאן נמצאת מפת המוזיקאים שבאתר
למידע על קורס קיובייס