משחקים טטריקס – אור בן מוחה ועמי מצרפי כובשים את עולם הדאבסטפ

תכירו את ההרכב ההרכב טטריקס בייס – Tetrix Bass שהוקם בסוף 2011, ע”י אור בן מוחה ועמי מצרפי בוגרי מכללת בי.פי.אם, קורס EMP במכללה בחיפה.

הצמד יוצר הדאבסטפ והאלקטרו האוס/קומפלקסטרו, פרץ בשנה האחרונה עם כמה ריליסים מעניינים ומוצלחים במיוחד:
בפברואר 2012 יצא אי.פי הבכורה של ההרכב LIFE OUTSIDE שהגיע לדירוג 28 בטופ 100 בג’אנרים דאבסטפ ואלקטרו האוס ב BEATPORT.

ביוני 2012 יצא האי.פי השני BURN THIS HOUSE בלייבל הענק HEAVY ARTILLERY, שנכנס גם הוא לטופ 100 בביטפורט והגיע לדירוג של מקום 7 בטופ 10 בשלושת הסגנונות האלקטרונים דאבסטפ, אלקטרו האוס ודראמ אנד בייס!

ספרו קצת על החיבור ביניכם, איך הוא נוצר?

“נכנסנו ביחד למכללה אחרי שנים של התעסקות בכל תוכנה אפשרית שהייתה עד לאותה תקופה, מתוכנות כמו אימפולס טרקר שפעלה אז במחשבים עתיקים בתקופת ה MS DOS ועד לפרוטי לופס (לא מקצועית כמו שאתם מכירים היום) לאחר מכן, לקראת הלימודים במכללה, למדנו את תוכנת הקיובייס שעד היום אנחנו עובדים איתה.״

לאחר תקופת הלימודים התפצלנו לשתי תחומים שונים במקצת, אור לקח חלק בהפקות יוצאות דופן ומשלבות עולמות כמו מוסיקה מרוקאית, מוסיקת עולם, צ’יל אאוט אלקטרוני, ג’אז וכו.. שיחרר אלבום צ’יל אאוט בהרכב הסולו שלו DIGITAL DROP והפיק עם הרכב שנכח בו (“מה זה זה”) אלבום אינסטרומנטלי, שאיתו הופיעו בכל רחבי הארץ.
באותה תקופה עמי לקח חלק בהרכב טראנס בשם SYNESTHESIA, ששיחרר מוסיקה משנת 2008 בשלל חברות תקליטים בסצינת הטראנס, באוספים לצד אמנים מובילים מהתחום ובשיתופי פעולם איתם, כמו כן שיחרר 2 אלבומי אי.פי וניגן במסיבות ובפסטיבלים כמעט בכל מקום.

״בסוף שנת 2011 התחברנו חזרה בעקבות התאהבות מחודשת במוסיקה אלקטרונית, ואחרי שנים של להתעסק בה בכל צורה, והקמנו את ההרכב.״

איך הייתם מסכמים את חווית הלימודים ב BPM?
עמי: “בי.פי.אם תרמו לנו המון ידע בעיקר בתחום הסינתזה והבנת בנייה יחודית של צלילים שמלווה אותנו עד היום, בנוסף המון ידע בתחום הסאונד והבנה של המיקס כמו שהוא נעשה היום…”

אור: “מעבר לכל הידע שרכשנו ברוב תחומי המוסיקה האלקטרונית וסביבת האולפן, הייתה לנו האפשרות לשבת מול אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וללמוד מהדרך האישית שלהם בתחום…”

התנופה של Tetrix Bass נמשכת, כאשר בחודש ספטמבר צפוי האי.פי השלישי של ההרכב FUNKY ONE בלייבל INTO THE AM של אחד מאמני הבית של הלייבל ביג פיש DIRTYROCK ואחריו מיד האיפי הרביעי (!!) שייצא בלייבל LU10 לצד אמני העל Calvertron ו- Lazy Rich.

טטריקס מופעים בימים אלו בכל רחבי הארץ, חומרים מקוריים ששוחררו ועתידיים להשתחרר, רמיקסים לקטעים המובילים והמוכרים בסצינת הדאבסטפ/אלקטרו האוס, ומגוון גרסאות שמזיזות כל אחד.

בעתיד צפויים שיתופי פעולה עם אמני ענק בחו”ל ואפילו כמה אמנים מובילים ומקומיים והרבה מוסיקה מקורית, צפו להפתעות!

להאזנה:

לסאונדקלאוד של Tetrix Bass

לפייסבוק של Tetrix Bass

http://www.beatport.com/#artist/tetrix-bass/248132

בואו להפוך לכוכבים הבאים של עולם המוזיקה האלקטרונית, לחצו כאן לכל הפרטים על מסלול EMP.