זה הכל בקול – קורס הקריינות של BPM יוצא לדרך

BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה גאה להציג את קורס הקריינות המקצועי בישראל. תחום הקריינות הוא רחב ומציע שלל אפשרויות – החל מקריינות חדשות, דרך קריינות לפרסומות על שלל סוגיה, קריינות ממלכתית וקריינות לסרטי תדמית, ועד לקריינות יצירתית של קטעי ספרות ושירה.

אז מה הופך קריין למבוקש בתחומו?
קול נעים, שפה תקנית, אינטונציה נכונה ואפילו יכולות משחקיות ותיאטרליות מסוימות. את כל אלה ועוד תוכלו ללמוד במסגרת הקורס החדש, אותו מוביל ראש מגמת הרדיו, השדר והקריין יניב מורוזובסקי ולצידו כמה מהשמות הבולטים בעולם הרדיו והקריינות ביניהם: הדר מרקס (גלי צה”ל), גדעון אוקו (חדשות 2 וגל”צ), עומר סנש (רדיו ת”א, רדיו 99, גלגל”צ ועוד), נועה ארגוב (גלי צה”ל) ועוד.

מטרת הקורס:
הקניית ניסיון ויצירת תיק עבודות שיאפשר לבוגרים לעבוד בתחום. בוגרי הקורס ישתלבו בעבודות קריינות מטעם המכללה על מנת להרחיב את ניסיונם ותיק העבודות שלהם, ומחלקת ההשמה של המכללה אף תסייע ביצירת שיתופי פעולה עם משרדי פרסום וגופים נוספים בתעשייה, על מנת שאלו יעסיקו אתכם – בוגרי BPM.

הנושאים הנלמדים:
מבוא, קריינות מאז ועד היום, עברית לקריינות, ניקוד טקסטים, קריינות פרסומות, קריינות חדשות, הקראה תיאטרלית, הקלטת קריינות מהבית. את הקורס יעבירו מרצים בעלי ניסיון רב שנים בקריינות. כמו כן יתקיימו סדנאות הרחבה על עבודת אנשי מחלקות הקריינים של קול ישראל וגלי צה”ל, על המעבר מרדיו לטלוויזיה בהשתתפות מגיש מבזקים טלוויזיונים, וכיתות אמן בהשתתפות מדריכים מקצועיים בתחומם.

לפרטים מלאים על מסלול הלימודים