בוגרת BPM ליה זוכה להצלחה בינ”ל

אנחנו גאים להציג עוד הצלחה בינ”ל תוצרת BPM – תכירו את ליה טרביטש (LIYA), בוגרת קורס DJ, ומי שזכתה לרמיקס מאת פול אוקנפולד בכבודו ובעצמו.

איך התחיל הרומן שלך עם עולם המוזיקה?

“אהבתי הגדולה למוסיקה החלה מגיל צעיר, כשהייתי בת חמש התחלתי באופן אינטואיטיבי להלחין מוסיקה וללמוד נגינה קלאסית על פסנתר. בגיל עשרים ושלוש תוך כדי לימודי תואר בתקשורת הבנתי שהמוסיקה היא לא רק תחביב אלא חלק בלתי נפרד ממני וחשוב לי לעסוק בתחום ולממש אותו כמקצוע לחיים.

ולאן זה הוביל?

“התחלתי ליצור מוסיקה אלקטרונית הכוללת הלחנה, כתיבה ושירה באנגלית באולפן הביתי שלי, כאשר כמה מן היצירות שלי הופקו על ידי ברונו מ’טרי פויזן’. באותו הזמן גיליתי את עולם התקלוט והבנתי שזו תיהיה אפשרות שלי לגעת במוסיקה שאני אוהבת בדרך נוספת וגם להתפרנס ממנה ולכן זה מה שהביא אותי ל – bpm. למדתי קורס DJ עם איתי שור וכתוצאה מלימודיי קיבלתי כלים והתמקצעתי בתחום התקלוט מה שאיפשר לי לקחת צעד קדימה למימוש הרצון שלי לעבוד בתחום”.

ואכן, כיום תוכלו למצוא את LIYA מתקלטת בסגנון פרוגרסיב פסיי טראנס, במועדונים שונים כגון : הבלוק, קומפורט, פינגווין וכו’ רזידנטית של הפקת מסיבות טבע בשם “בולה בולה”: ” אני עובדת ומופיעה ביחד עם דיג’יי יהל – כאשר שני Creatures” – EP’S” ו-“I Dive” הוחתמו בלייבל הידוע “פרפקטו” של פול אוקנפולד. פול אוקנפולד בכבודו ובעצמו עשה רמיקס לטראק Creatures. בנוסף שיתפתי פעולה עם Darma (אומן פרוגרסיב פסיי טראנס) בטראק Final Destination והקלטתי שירה לטראק של ההרכב ” Tokujoros” החתום בלייבל HOMmega.

לנו זה נשמע כמו אחת ההבטחות הגדולות, תאזינו ותשפטו בעצמכם!