תחרות זמר יוצר השניה יוצאת לדרך!

דנה ברגר, קורין אלאל, שרון מולדאבי וגיא בן צבי שופטים בתחרות זמרים יוצרים ארצית של מכללת BPM

בהמשך להצלחה המסחררת של תחרות זמר יוצר, BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה מחפשת שוב את הזמר-יוצר (סינגר – סונגרייטר/ית) הגדול הבא. לקראת פתיחת מחזור הלימודים של מסלול זמר-יוצר הייחודי של BPM, משיקה המכללה פעם נוספת תחרות יוצרים ארצית במטרה לזהות ולקדם אמנים ואמניות מבטיחים, כאשר המנצח יזכה במלגת לימודים בשווי 10,000, צילום קליפ LIVE והפצתו דרך לינקטון, ציוד מקצועי מתנת חלילית ועוד.

 

בתחרות ישפטו, לצד גיא בן צבי, ראש מגמת המוסיקה במכללה המוזיקאים המוערכים דנה ברגר, קורין אלאל ושרון מולדאבי, המרצים במסלול זמר יוצר במכללת BPM.

התחרות שתיפתח בתאריך 22.1.15, ותמשך שלושה שבועות, תתקיים באפליקציה מיוחדת בעמוד הפייסבוק של המכללה:http://linktrack.info/singer-songwriter-2015

בשנה שעברה השתתפו בתחרות כ 100 יוצרים ויוצרות מרחבי הארץ, כשהזוכה הגדולה הייתה גיטלה, זמרת יוצרת אשר קיבלה מלגת לימודים ב-BPM ונמצאת בימים אלה ממש לפני השקת אלבום הבכורה המסקרן שלה. גיטלה: “זו הייתה הרגשה נפלאה שבחרו בשיר שלי Teeth and Bones ושמחתי מאוד על הזכייה.
הלימודים במכללה ללא ספק מעשירים אותי כיוצרת וכמוזיקאית, צוות המרצים מקצועי ואכפתי ולראשונה, אני לומדת תיאוריה מוזיקלית שזה דבר שרציתי לעשות מזמן, לצד שיעורי פיתוח קול אישיים, פיתוח שמיעה ועוד“. על הזוכים של התחרות נכריז ב 26.2.14

 עידן חונה, מנכ”ל BPM: “זה כבר מספר שנים שלהיות אמן עצמאי זו בחירה לכל דבר. האתגר שלנו הוא לזהות את הקולות הנכונים מבין אלפי היוצרים המוכשרים, ולתת להם את הכלים לפרוץ ולהצליח. התחרות באה הן לתת במה לזמרים-יוצרים והן לתת לקהל אוהבי המוסיקה לגלות את אותם יוצרים ולתמוך בהם”.

 BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה הינה המוסד המוביל בישראל ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה, עם למעלה מ-1,000 בוגרים בשנה במסלולים ובקורסים השונים. מסלול הזמר-יוצר שהושק בשנה שעברה, יאפשר לכל סטודנט לפתח את סגנונו האישי והייחודי, החל מגיבוש הרעיון הגולמי של השיר ועד להגשתו בהופעה חיה או באולפן הקלטות. זאת תוך מפגשים (חלקם אחד על אחד) עם יוצרים מובילים, לימודי תיאוריה לצד לימודים מעשיים, ידע בהפקה ובהתנהלות בתעשיית המוזיקה. בין המרצים במסלול -שרון מולדאבי, יריב עציון, גיא בן צבי, אופיר ונדר, אייל ריץ’, דוד גורדון ועוד.

 פרטים אודות ההשתתפות בעמוד הפייסבוק הרשמי:

https://www.facebook.com/BPM.College