אחרי סדנת האמן עם סיימון פוספורד קופצים למסיבה

כולנו מתרגשים לקראת ביקורו של היוצר, הדי ג’יי והמפיק הענק סיימון פוספורד לסדנת אמן מטעם BPM ב 24.5 (אוזןבר).

הביקור של פוספורד בישראל הוא לרגל פסטיבל “אורבניקה”, בו יופיעו בין השאר אינפקטד מאשרום בסט רטרו, הצמד Techno Bastards אושרי כהן (כן כן, השחקן) ודדה שינגנו בסט מיוחד back to back, ההרכב הישראלי המוביל Loud, פרומתאוס (בנג’י ווהן, שותפו של פוספורד), פוספורד עצמו ינגן כמובן, ועוד רבים וטובים.

אחרי שהדהימו את הקהל לפני כחודש בהופעה בביתן 1, יחזרו “אינפקטד מאשרום” – עמית דובדבני וארז אייזן לתל אביב, לסט רטרו מיוחד בגני התערוכה. “הפטריות” הם השגרירים הכי טובים של ישראל ביקום האלקטרוני אחרי שהופיעו בכל העולם. כולם גדלו על המוזיקה שלהם ואחרי שמונה אלבומים, מיני אלבומים, מופעים ופרויקטים – יש להם את הניסיון כדי להרכיב את הסט המושלם עבורכם.
באירוע יתקלט דיג’יי סיימון פוספורד, המוכר גם כ”Hallucinogen”. פוספורד מוגדר כ”אבא של הגואה טראנס” ונחשב לאחד היוצרים המשפיעים ביותר בתחום. הוא יגיע לארץ לרגל 15 שנה לאלבומו “The Lone Derenger” וינגן סט רטרו.
בנוסף, פוספורד הוא האיש שביחד עם היוצר האגדי Raja Ram (שהתארח בפסטיבל Utopia האחרון) מרכיב את הצמד “Shpongle”. הוא התארח פה בפעם האחרונה בפסטיבל בפורים והרקיד כעשרת אלפים ישראלים מאושרים.
השחקן אושרי כהן התגלה בתקופה האחרונה כחזק בתחום המוזיקה האלקטרונית, ואת האיכות שלו הוא יביא בפסטיבל לידי ביטוי בצמד “Techno Bastards”, ההרכב האלקטרוני שלו עם דיג’יי דדה. השניים משלבים טכנו ופרוגרסיב לכדי הרמוניה שמגיעה עד אטרף מענג. בפסטיבל הם מתכננים לתקלט “בק טו בק”, כלומר – האחד מנגן טראק והשני עונה לו, הראשון מגיב לו, השני יוצר תגובה משלו, וכן הלאה. צפו לקטע סוחף עם אנרגיות גבוהות.

בנג’י ווהן (Benji Vaughan) הידוע בכינוי “פרומתיאוס” (Prometheus) הוא יוצר טראנס פסיכדלי מוכשר, החתום בלייבל “Twisted” עם סימון פוספורד. בנג’י הוציא לאור שלושה אלבומים ששינו את תמונת הטראנס פסיכדלי.

LOUD הרכב ישראלי שנמצע בנסיקה בסצינת הטראנס העולמית, בין ההרכבים הבודדים שבחרו לא ללכת אחרי העדר
ולהישאר נאמנים למוזיקה שמאפיינת אותם. אחרי ארבעה אלבומים והופעות מדהימות בפסטיבלים הטובים בארץ ובעולם Loud מגיעים ללמד מה זה קצב.

הפסטיבל ייפתח בשבת ה 25.5 בשעה 13:00 בגני התערוכה בתל אביב, והמארגנים מבטיחים אירוע שייזכר לזמן רב וישבור שיאים.