רדיו Trane IL בשיתוף BPM יושק במסיבה מיוחדת עם מרכוס שולץ!

אחרי רדיו “הקצה”, רדיו “אינדינגב” ורדיו “תדר”, פרויקט הרדיו האינטרנטי של מכללת BPM ממשיך להתרחב – אנחנו שמחים להכריז על השקתו של רדיו TranceIL, הרדיו האינטרנטי של פורטל הטראנס הגדול בישראל שנבנה בחודשים האחרונים בשיתוף ובתמיכת BPM, ובשיתוף רדיו Afterhours.fm הבינ”ל ו Tonal Web Development.

המכללה, כידוע, תומכת בפרויקטים ומיזמי מוזיקה ותרבות לאורך כל השנה, ואנחנו שמחים להיות שותפים לפרויקט הנוכחי, שיהפוך ללא ספק לבית המוביל של הטראנס ברשת.

לרגל תחילת השידורים אתם מוזמנים למסיבה חגיגית במיוחד בסדרת TranceILNights, בה יתארח על העמדה מרקוס שולץ, עם אלבומו החדש והמצליח Scream!

מרקוס שולץ יליד גרמניה המתגורר במיאמי נחשב לאחד האמנים הגדולים בטראנס & פרוגרסיב בעשור האחרון.
האיש שלקח ובמו ידיו יצר סאונד וזהות חדשה לז’אנרי הפרוגרסיב והטק-טראנס, בזכות אינספור סטים פולחניים באירועים הגדולים בעולם, הריליסים הנהדרים בלייבלים הגדולים ‘קולד-הארבור’ שלו ו’ארמדה’ של ואן ביורן וכמובן תוכנית הרדיו העצומה שלו – Global DJ Broadcast שכשמה כן היא, הפכה מזמן לתופעה גלובאלית רבת מאזינים ומעריצים.

בעזרתה ובעזרת הלייבל שלו הוא מקדם וחושף אינספור אמנים מצויינים על טהרת הסאונד ה’מרקוס שולצי’.
ב-2012 הוא גם נבחר לדיג’יי האמריקאי מספר 1, עוד הוקרה פנטסטית לקריירה של מי שעד לא כל כך מזמן גם דורג כדיג’יי מס’ 7 בעולם כולו. לאחרונה הנחית על העולם את אלבום האמן האחרון שלו – SCREAM שעד כה זוכה להצלחה מסחררת כולל טור עולמי נרחב שבמסגרתו הוא יגיע לישראל.

יחמם הרזידנט של האומן 17 ופסטיבלי בלו4דאנס, האחד והיחיד: DJ YUVAL ZACH.

המסיבה תתקיים ב 18.1 באומן 17 תל אביב

פרטים נוספים תמצאו עמוד האירוע בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/397607416984283/