בוגרי BPM הקימן לייבל- Friday Lights Recordings

זו כנראה לא הפעם הראשונה שאתם שומעים על ה Friday Lights Recordings, הלייבל שהקימו איגור אילגייב ואיליה פרבמן, שניהם בוגרי המסלול להפקה אלקרטונית במכללת BPM ויוצרי מוזיקה מקורית. סאן שכטמן, חברה טובה ושותפה ללייבל הצטרפה לשניים וכעת עוסקת בעיקר בפן השיווקי והמוזיקלי של הלייבל.

Friday Lights Recordings:

האהבה למוזיקה, ההתנסות והרצון לבטא את עצמם דרך יצירת משהו שונה הביא את השניים לפתוח את הלייבל לפני כשנה כשהמטרה העיקרית שלהם היא לתת במה לאמנים צעירים ולשתף אותם בידע המצוי אצל השניים ואצל אמנים בעלי שם ידוע המשתפים פעולה עם הלייבל באופן קבוע. לאחר שנה וחצי של לימודים ושנת עבודה במכללת BPM, הבין איגור שהמון אמנים איכותיים מאוד עוזבים את הארץ במטרה להתברג לעולם המוזיקה האלקטרונית ולא משאירים את הכישרון הכחול לבן שלהם פה משום שהסיכויים להיכנס לסצנת המוזיקה האלקטרונית בארץ ללא קשרים חזקים הוא נמוך מאוד. יחד עם איליה וסאן שמו לעצמם מטרה ברורה: והיא לתת במה ולייצא אמנים חדשים. לפתוח דלתות לדור צעיר ואיכותי ,ליצור שוויון זכויות גם בתחום המוזיקה האלקטרונית, כדי שהמאמץ וזמן ההשקעה הרב בקרב אמנים מתחילים יקבל את ההזדמנות הראויה ,דבר שיביא לידי שינוי מרענן בסצנה וגיוון מוזיקלי .

שיתופי פעולה עם אמנים:

ל-FLR ישנו פרגון הדדי ושיתוף פעולה עם האומנים בעלי השם והכישרון הנמצאים כרגע בראש הסצנה.אך בהחלט יש מקום לגיוון ולכניסת שמות חדשים לתחום. זרועות הלייבל פתוחות לרווחה לקבלת אמנים צעירים המשקיעים ביצירה ורוצים לפרוח בתחום וכמובן גם אומנים בעלי שם ארצי ועולמי מוזמנים בכדי לחלוק את כישרונם ואת הידע הרב שלהם!

הכירו מבפנים את התעשייה בקורס תעשיית המוסיקה