סקירות מוצרים – מיקסרים, קונטרולרים וכרטיסי קול

BEHRINGER DDM 4000 :

מיקסר חלומות חדש מבית ברינגר! 4 ערוצים איכותיים ,EQ מלא + קיל מלא לכל ערוץ,32 ביט דיגיטלי מלא.אפקטים מדהימים ואפשרות לעריכה בלייב.קרוס דיגיטלי איכות סאונד יוצאת דופן .והכי חשוב המיקסר מרגיש טוב סמפלר עם סנכרון מלא!

NI -KORE BPM

 

 

 

 

 

 

 

KORE 2:

דבר כזה לא רואים בכל יום, הכירו קונספט חדש בעולם ההפקה – KORE 2 – סופר-כלי שמורכב מחומרה ותוכנה יחדיו שמכיל בתוכו כבר 500 סאונדים מוכנים להפקה, מעל 3000 וריאציות סאונד נוספות ומעל ל100 (!) כיוונוני אפקטים. הקלות הבלתי נסבלת של יצירת צליל ,חיפוש מציאה ושינוי סאונד היא שהופכת את KORE 2 לממכר כ”כ.מערכת KORE 2 מכילה בתוכה 6 מנועי סאונד, שלט חומרה ייעודי ואת סייר הסאונדים המהיר ביותר – KoreSound browser. אך להבדיל מהרבה כלי חומרה אחרים – ניתן להרחיב את המערכת עד… אינסוף… בשילוב חבילות Kore Soundpacks (כרגע כבר קיימות 11 חבילות שונות) או Komplete 5 או אפילו בשילוב כל יחידת VST אחרת. לכלי גם סיקוונסר וארפג’יאטור מובנים

KORE 2 מציג סאונד יוצא דופן מהרגע הראשון והוא מבוסס על מנועי הסאונד העיליים של Reaktor , Massive, Absynth , FM8 , Kontakt ו Guitar Rig.ספריית הסאונד המובנית מכילה סאונד מוכן לעבודה בכל תחום כמעט – החל מכלים תזמורתיים דרך תופים, סינטיסייזרים ,פאדים מתפתחים וסאונד אפקטס.כל אחד מהצלילים מאפשר לייצר 8 ואריאציות עליו שניתנות לשינוי ע”י פאד בתוכנה, או בשימוש בקונטרולר, בו גם אפשר “להרגיש” את הכפתור – הקלות והכיפיות שיש במכשיר היא זו שתגרום לכם לא לרצות להוריד ממנו את הידיים, גם אם סיימתם לעבוד איתו.

בות דובר על מהירות העבודה עם KORE 2 – וחלק מזה מושג באמצעות חלוקת הסאונדים לקטגוריות שמקלות על מציאת הסאונד המתאים גם אם אתם לא בטוחים מה חיפשתם..
כאמור הרחבת המכשיר היא אופציה, ואפילו משתלמת במיוחד כשבוחנים את השילוב בין Komplete 5 יחד עם Kore 2 (המכשיר מוכן מראש לעבודה עם Komplete וכבר מוגדר לעבודה איתו) מקבלים מכשיר שפשוטו כמשמעו – המקיף והחזק שקיים בעולם ! KORE 2 הוא לא רק הכלי המושלם להפקה באולפן – הוא גם כלי מדהים לעבודת במה, הודות לחלוקת הסאונדים עבודת השכבות ומנהל הפריסטים החכם תוכלו להעביר איתו הופעה שלמה ולעבור בצורה שקופה בין הכלים הסאונדים הפריסטים וההגדרות ולשלוט במידי בכל פרמטר שתבחרו בצורה מיידית או בתחילת/סיום פראזה.

BPM reeloop

 

 

 

 

 

 

RELOOP:

– קונטרולר וכרטיס קול. קונטרולר זהה לחלוטין לגרסת השלט של Digital Jockey , רק שבמקרה זה הוא כולל כרטיס קול מובנה באיכות 16bit ו 48Khz בעל כניסה ויציאת סטריאו, כניסת מיקרופון ויציאת אוזניות. אידיאלי למי שמעוניין במינימום סחיבה וסרבול – רק לחבר ולעבוד… העולם עובר לשלטי מידי, זאת כבר עובדה שקשה להכחיש, מספר לא קטן של שלטים יצא לשוק אך ברובם תמיד היה חסר משהו, בRELOOP חשבו על הכל:
השלט מכיל יחידת שליטה למיקסר הכוללת שני פיידרים מעולים, קרוס פיידר , כפתורי שליטה לאקולייזר השלושה תחומי תדרים – לחיצה עליהם תשתיק לחלוטין את תחום התדר (kill), שליטת מאסטר עוצמת אוזניות ומיקס אוזניות, טעינת שירים ישירה מתוך השלט ע”י כפתור סיבובי (נוב), 8 כפתורים סיבוביים לחיצים לשליטה והפעלה וכיבוי של אפקטים , לא פחות מ34 כפתורים להדלקה וכיבוי או בחירה של פרמטרים נוספים, 6 כפתורי לחיצה לשליטת play\cue\pause , שני פיידרים לשינוי הטמפו (פיץ’) ושני ג’וגים שמרגישים מצויין !.
כל הכפתורים הלחיצים גם מוארים ועוזרים לכם בעבודה בתנאי תאורה קשים.
כל אלה הופכים את ה Digital Jockey לשלט המושלם שיש בו הכל, רק חברו למחשב ע”י חיבור usb ותתחילו לנגן.
הקונטרולר מגיע עם שתי תוכנות – Attack של Reloop והכי חשוב- Traktor 3 LE הניתנת לשידרוג בלבד לגרסת TRAKTOR PRO.

otus eks

 

 

 

 

 

 

 

 

OTUS – קונטרולר EKS

לעיתים נדירות בהיסטוריה יוצא מוצר שהוא שונה מכל האחרים.שונה בצורה, שונה בעיצוב, שונה צורת העבודה שלו, ושונה בהרגשה שלו. השלט החדש מבית EKS הפינית נכנס לרשימה המצומצמת של מוצרים שהצליחו להיות נדירים ופורצי דרך. הכירו את OTUS , שלט מכוכב אחר, מכשיר מרשים ביותר, נראה מצוין, מרגיש טוב יותר, גמיש מאוד ועם הרבה מאוד מחשבה בתכנון שלו. השלט הוא גם כרטיס קול בעל 4 יציאות (2 יציאות סטריאו) ושתי יציאות דיגיטליות. אחד הדברים המהפכניים שהשלט הזה מביא עימו הוא צורת העבודה – קונטרולר אחד בלבד יספיק לכם להעביר סט מושלם, כשבלחיצה אחת תעברו משליטה בצד אחד אל צד השני.

רוצים עוד דברים שונים?

פיידר פיטץ’ המופעל ע”י מגע בלבד, 6 כפתורי מגע שניתן לעשות איתם… מה שתרצו, עכבר מגע מובנה – לא תצטרכו להרים את הידיים אל המחשב, ג’וג ענק עם רגישות מגע בחלקו העליון, מיני ג’וגים לחיצים לדפדוף מהיר ונוח בתיקיות המחשב או בחירת אפקטים, לא פחות מעשרה כפתורים סיבוביים (נובים) לשליטה על פרמטרים שונים, כפתורי לופ ייחודיים ועוד…
העתיד כבר כאן וברגע שתנסו , לא תוכלו להוריד ממנו את הידיים.

ni-traktor pro

 

 

 

 

 

תוכנה: NI -TRAKTOR PRO:

התוכנה שהפכה לסטנדרט בכל העולם עכשיו בקילומבו בגרסה החדשה והמרגשת. Traktor PRO – היא תוכנת די ג’יי בעלת כל היכולות שדי ג’יי זקוק להן, ומעבר לכך אפשרויות רבות מאוד שנותנות לכם את היכולת להשמע שונים בסט שלכם מדי ג’ייס אחרים. הממשק של Traktor PRO הוא הנוח מסוגו ומאפשר גישה מהירה ומדוייקת לכל אפשרות בה. הניגודיות קיצונית יותר לצורך עבודה בחושך, יש אפשרות שינוי גודל הגופנים לקריאה ברורה יותר, הנגנים עצמם הפכו למודולריים ובכלל התכנה מרגישה טוב יותר, כל אלה הופכים את העבודה מול התוכנה לחוויית תיקלוט. אגף האפקטים קיבל גם הוא פנים ויכולות חדשות, כשמעבר לאפקטים הקודמים התווסף מספר רב של אפקטים עדכניים המתאימים לסאונד של 2009.
מעבר לאפקטים עצמם, שונתה גם צורת הגישה והשימוש בהם והפכה לנוחה למשתמש הבסיסי, ומתוחכמת ביותר למשתמש המתקדם, יכולת שרשור האפקטים בצורה טורית מאפשרת למשתמש לקחת את הסט שלו למקומות רחוקים מאוד ונותנת לו בעצם את היכולת ליצור דברים חדשים מחומר קיים.תוכלו למצוא כלים שיעשירו את המבחר המוסיקלי שלכם בצורה משמעותית וייתנו לכם את האפשרות ממש ליצור קטעים חדשים מחומר קיים בזמן אמת. תוסיפו לאלה את ה Hot cue הקיימים ואת הלופים וקיבלתם מפלצת שיכולה להפיק מהקטעים הקיימים דברים שלא חשבתם שאפשר !.

לתוכנה 4 נגנים עצמאים המסוגלים לעבוד בסנכרון מלא האחד עם השני, קיימת אפשרות עבודה אל מול מיקסר חיצוני או שימוש במיקסר המשוכלל המובנה שמעבר לאפקטים המדוברים מכיל גם EQ בעל 3 או 4 תחומי תדרים (לבחירתכם) וגם פילטר מעולה מובנה.

הדבר שאולי החשוב ביותר מכל האפשרויות החדשות: יציבות התוכנה שופרה משמעותית ואם לפני כן התוכנה הייתה “רק” עובדת חלק, כעת היא יציבה כמו סלע. Traktor PRO תומכת בצורה מלאה בשלטי מידי ומאפשרת לכם לעבוד בקלות עם השלט המועדף עליכם, עצם היותה התוכנה המובילה בעולם הוא יתרון משמעותי בתחום זה מאחר וכל יצרן שמפתח מכשיר כזה או אחר מעוניין שהוא יעבוד בתיאום עם Traktor PRO. פידבקים של די ג’ייס מכל העולם כבר מהללים את הגרסה החדשה ואומרים שהשינוי לקח אותם עוד צעד קדימה ברמת התחכום של הסט שלהם.

Traktor PRO היא בלי ספק העתיד בתחום הדי ג’יי, כל מי שעדיין לא התנסה ולא בטוח לגביי זה מוזמן לאחד הסניפים שלנו כדי להתנסות בצירוף אזהרה קטנה אחת, יהיה לכם קשה מאוד לעזוב אותה.

בואו ללמוד הכל על הציוד המוביל בעולם התקלוט בקורס דיג’יי – לפרטים נוספים לחצו כאן