דיג’יי Miss Kittin מגיעה לארץ ואתם מקבלים כרטיסים!

אחרי שנים של ניסיונות עקשניים שנתקלו בסירוב פעם אחר פעם, בעוד כחודש תנחת לראשונה בישראל נסיכת הקרח של עולם המועדונים והתקליטנית הכי מבעבעת בעולם.

DJ Miss Kittin:

עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה על העמדה, מיס קיטן קנתה לעצמה שם כפנטזיה האולטימטיבית של כל קלאבר, והפכה לאגדה על שתי רגליים. הסטים הנדירים שלה הספיקו להרעיד את הבמות הנחשקות בעולם: מפסטיבלים עצומים מול מאות אלפי אנשים ועד מועדונים נחשבים ומיוזעים. הקריירה של קרולין הרווה, א.ק.א קיטן, מתחילה בסיפור הקלאסי של נערה צעירה ממרסיי שעובדת כקופאית כדי לממן את זוג הפטיפונים הראשון שלה ומתקלטת במועדונים מקומיים. את ניסיונותיה הראשונים בהפקה היא עשתה לאחר שעברה לשווייץ והצטרפה לחבורה מנטל גרוב, אך הפריצה האמיתית הגיעה כחלק מההסתערות של הלייבל ג’גולו רקורדס על המצעדים בתחילת שנות האלפיים. יחד עם שותפה דה האקר, קיטן שיחררה אלבום בכורה בשנת 2000 ששילב אסטטיקה של מועדונים, סאונד אלקטרוני מהאייטיז ורגישויות של פופ. לא עבר זמן רב והפצצות הכריזמטיות של הצמד הפכו לפסקול של דור והצליחו לחדור למקומות מרשימים במצעדי הפופ. במקביל, הסאונד של ג’יגולו רקורדס ברשות מיס קיטן עשה מהפכה אדירה בעולם המועדונים, והחזיר את האנרגיה שאבדה לסצינה לקראת סוף שנות התשעים. קולה של קיטן הוביל אינספור להיטים אדירים ביני הם “Frank Sinatra”, קטע שנבחר כאחד מ- 100 קטעי הדאנס הטובים בכל הזמנים והציג לעולם את ז’אנר האלקטרו-קלאש.

אחריו הגיע “Silver Screen Shower Scene” עם פליקס דה האוס קאט שהפך אף הוא לקלאסיקה ומשאיר רחבות חרוכות עד היום. מאז קולה של קיטן וסגנון השירה הייחודי שלה זכו לאינספור חיקויים שלא הצליחו להתקרב למקור. קיטן הספיקה להתקדם אל הרבה מעבר לגל הקלאש שקנה לה תהילה ראשונית וליצור אלבומי מופת כמו “I Com” מ-2004 ו-“Batbox” מ-2008. אבל לשיאה האמיתי מגיע קיטן כשהיא מאחורי העמדה כמו שמוכיח הסט המופתי שהיא הקליטה לסדרת Bugged Out ושהפך לספינת הדגל של הסדרה היוקרתית, עם שילוב מופתי ומדויק של ז’אנרים ושל ישן וחדש ליצירת סאונד ייחודי, מרגש ומעיף רחבות.

פרטים על ההופעה:

ביום חמישי ה-23 בספטמבר תנחת קיטן בארץ להפקה משותפת של האומן 17, חרגול ואביחי פרטוק, שיתוף פעולה שאחראי בין השאר למסיבה עם טו מאני די.ג’ייז בשנה שעברה, בערב שיוכיח שכל רגע בציפייה הארוכה היה שווה את זה. עכשיו כשפתחנו לכם את התיאבון – הגיע הזמן לספר לכם על מבצע ייחודי לסטודנטים שלנו שיעשה לכם את היום:

מבין הסטודנטים שלנו שיירשמו לאירוע יוגרלו 3 כרטיסי כניסה חינם למסיבה!!

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם ל- EVENT בדף האירוע בפייסבוק ולשלוח מייל ל: [email protected] – שנרשמתם.

ואתם בהגרלה! – בהצלחה.