האירועים המרכזיים שעברו על מכללת BPM בשנה האחרונה

מי מכם שעקב אחר העדכונים שלנו ודאי שם לב עד כמה השנה האחרונה הייתה פורייה ומשמעותית כאן במכללת BPM. רגע לפני שמתחילה השנה החדשה התפנינו לסיכום קצר של האירועים המרכזיים שעברו עלינו בשנה האחרונה:

Apple מגיעה ל BPM:

כמו בכל תחום, גם בתחום הציוד, החומרה והתוכנה אנחנו תמיד שואפים להיות הכי מעודכנים, וכאשר Apple נכנסה לתחום יצירת המוסיקה במחשב עם תוכנת ה Logic היה זה אך טבעי שהמכללה תהיה המקום הראשון והיחיד בארץ שילמד אותה: הקמנו כיתת Mac ועבדנו עם אנשי iDigital כדי לוודא שתקבלו את ההכשרה הטובה ביותר בתחום.

FSOI עושה גלים :

אוסף הבוגרים הראשון של שמכללה Future Sound of Israel כלל שני דיסקים- אלקטרוני ואקוסטי שהופצו באלפי עותקים ואף היו זמינים להורדה ברשת. האוסף זכה להצלחה הן בקרב הקהל והן בכלי התקשורת, זכה לאלפי הורדות ברשת, השמעות ברדיו, ראיונות עם הבוגרים והסב לכולנו הרבה אושר וגאווה. בקרוב FSOI 2

השקת קורסי כתיבת טקסטים, פיתוח קול והופעה עם קורין אלאל:

שילוב בין יצירה והפקה, בא לידי ביטוי בין השאר בקורס הייחודי הזה, שבא לתת כלים ליוצרים, כותבים ומלחינים לא רק בצד ה”טכני” אלא גם בתהליך היצירה עצמו. את הקורס מובליה אחת היוצרות המוערכות ביותר במוסיקה הישראלית – קורין אלאל, והתגובות עד כה מדהימות. נזכיר גם את תחרות היוצרים שהשקנו בעמוד הפייסבוק של מכללת BPM בה השתתפו למעלה מ 2,000 איש!.

נבחרת המרצים:

הרבה שמות חדשים ואיכותיים הגיעו ללמד במכללה השנה, ואלה שמות (רשימה חלקית): רמי שפירא, יוסי סהרון, אסטרל פרוג’קשן, קורין אלאל, יואב קוטנר, לירון תאני, שרון טייכר, חיים לרוז, חיים שמש, אייל מדיאן, גל פדה , ועוד ועוד.

BPM פותחת שלוחה בחיפה:

ממש לא מזמן השקנו את השלוחה החיפאית שלנו (שם הוקמה המכללה לפני 8 שנים) בשיתוף עם מכללת “מנטור”, בה יוכלו יוצרים צפוניים ללמוד בשלב הראשון קורס DJ ויצירת מוסיקה על מחשב.

קורס מיקס ומאסטרינג למוסיקה אלקטרונית:

אחד מתחומי הלימוד ה”חמים” ביותר בעולם המוסיקה מגיע ל BPM עם מרצי העל רמי Chakra שפירא, “אסטרל פרוג’קשן” ועוד.

מחלקת קידום האמנים:

המכללה שמה לה למטרה לסייע בקידום האמנים הצומחים מתוכה לא רק בתיאוריה, אלא באופן מעשי בשטח. לכם אל מחלקת ההשמה הצטרפה השנה מחלקת קידום האמנים שמייעצת בתחום השיווק והיח”צ, מסייעת ואף מפיצה ידיעות לתקשורת אודות סטודנטים ובוגרים והישגיהם בתעשייה.

ואחרונים אך החשובים ביותר- הסטודנטים והבוגרים שמשתלבים בתעשייה:

זה הזמן להתגאת ולהגיד שאפו לסטודנטים ובוגרים רבים שמוציאים אלבומים, סינגלים, יוצאים להופעות בארץ ובחו”ל ומשתלבים כצוות טכני באולפנים. נציין בין השאר את: מיכל רוט, רותם צור, זהר רביץ, מישל תם, אנטון מאיקו, תמיר סטפר קהתי, דפני, קאיזן, נדב בשן, יונתן דהן, עמית מגן , סרגיי רסין ועוד.

אנחנו מאחלים לכולכם שנה של יצירה ויצירתיות, ומקווים לראות אתכם במסדרונות המכללה בקרוב!
שלכם, כל צוות BPM