גיטר הירו – יוסי “סאסי” סהרון ומרטי פרידמן על במה אחת!

בשבוע הבא (31.5) ברידינג 3 יתקיים מפגש יוצא דופן על הבמה בין גיטריסט “מגאדת'” האגדי מרטי פרידמן לבין יוסי “סאסי” סהרון, גיטריסט ומייסד להקת המטאל הישראלית המצליחה “אורפנד לנד”, וכן, גם מרצה כאן ב BPM להפקת גיטרה.

המפגש, יוזמה של מפיק המופע ישי שוורץ יתקיים במהלך ההופעה של פרידמן ויכלול ביצועים משותפים של השניים על הבמה.
למי שלא ממש מכיר- פרידמן הוא לא פחות מאגדת רוק. אמריקאי ממוצא יהודי שאת השנים האחרונות עושה ביפן, והוציא עם מגאדת’ 5 אלבומים בין השנים 1988 ל- 1999. בנוסף הוציא לא פחות מ 8 אלבומי סולו והיה מועמד ל 5 פרסי גראמי. פרידמן גם נחשב לאמן שמאוד אוהב להופיע בארץ. אוהד עד כדי כך שהקהל שהגיע לאחת ההופעות האחרונות שלו פה קיבל ביצוע יוצא דופן ל“התקווה”

השבוע סיפר סאסי לאסף נבו מאתר Mako על ההתרגשות לקראת המופע: “למרות שחלקתי כבר במות עם מטאליקה, איירון מיידן ורבים אחרים, אני מתרגש יותר מתמיד לשתף פעולה עם מרטי פרידמן על אותה במה, כתף אל כתף”, אומר סאסי. “הקלטותיו עם ג’ייסון בייקר האגדי הן אחת מאבני הדרך שלי כגיטריסט, דרך הסולואים הנפלאים שלו עם מגאדת’ ועד קריירת הסולו הנוכחית והמרשימה. כבר מתחילת הקשר מרטי התגלה כאדם נעים וקליל, החיבור בינינו מצוין והעבודה המשותפת לקראת ההופעה מתקדמת מעולה. אני מאמין שעוד נעשה דברים יפים יחד, בהופעה ומעבר לה”.

25% הנחה לסטודנטים של BPM. להרשמה: http://www.ravenmetal.com/index.php?cPath=73

* על מנת לקבל את ההנחה יש לרשום בהערות: “נא לקיים הנחת סטודנט 25% לסטודנט BPM”