ציוד חדש במכללת bpm

אנחנו במכללה מתחדשים כל הזמן! הנה כמה מפריטי הציוד החדישם אצלנו במכללה.

 

APC-40

בלי ספק, אחד המוצרים הכי “חמים” על פני כדור הארץ. תוכנה מדהימה צריכה שלט מדהים לא פחות, ו-APC-40 הוא אחד כזה. השלט שתוכנן ויוצר בשיתוף פעולה מלא בין AKAI לבין Ableton נותן בידי המשתמש את השליטה המלאה בתוכנות של Ableton. אין צורך בשום מיפוי, חברו והתחילו לעבוד, התקשורת היא דו כיוונית וכל מה שתבצעו יישום מיד בתוכנה ותוכלו לראות אותו מיד על השלט עצמו. APC-40 בנוי כדי להחזיק – הוא עשוי ממתכת ופלסטיק מוקשח ונותן הרגשת יציבות ואמינות. השלט מגיע עם תוכנת Ableton Live בגרסת APC-40 וניתן לשדרג אותה לגרסאות הגדולות של Ableton. השלט מתחבר אל המחשב באמצעות חיבור USB. השלימו את הסט-אפ המושלם – שלט APC-40 ותוכנת Ableton Suite 8 או Live 8 – יותר מזה לא תצטרכו שום דבר.

 

49-MPK

ה-MPK49 הינה מקלדת שליטה מקצועית המשלבת מקלדת 49 קלידים ו-12 פדים מבוססי MPC לנגינה ושליטה, הפדים רגישים למגע ומגיבים ללחיצה, והמקלדת איכותית (חצי כבדה) רגישה למגע. לחצני שליטה לזמן אמת .מערכת של 8 סליידרים עם 3 בנקים (סה”כ 24) ו-8 מקודדים סיבוביים (360מעלות) עם 3 בנקים (24 סה”כ) ועוד 8 לחצנים מוארים לתיכנות המשתמש עם 3 בנקים (סה”כ 24) . אוסף מרשים של תכונות המאפשר שליטה רחבת היקף על כל ישום מידי מתבקש.

שתי טכנולוגיות פורצות דרך השייכות לסדרת ה- MPC הוטמעו במקלדת השליטה ה- Note Repeat המאפשרת יצירת תו החוזר על עצמו לטובת תפקידי תופים כגון Hi Hat לקבלת דיוק מלא ומהירות , וה-MPC Swing המאפשרת יצירת משחק קל בשעון הקצב תוך שליטה על רמת ההשפעה והופכת כל קטע מדוייק שנוצר בתוכנה הסיקוונסר לקצת יותר אנושי. מעל לכל זאת ה- MPK49 מצויידת בארפג’יאטור ליצירה מהירה וקלה של מקטעי רצף, ומערכת יחודית לשליטה על קצב. ללא ספק אחת המקלדות המובילות בתחומה.

תהנו!