קול הקמפוס חוגגת 17 שנה בשיתוף BPM

במסגרת פעילות המכללה בקידום ועידוד אירועי תרבות לאורך כל השנה, ובכך לסייע בקידומה של יצירה ישראלית מקורית, מכללת BPM גאה לשתף פעולה עם קול הקמפוס – תחנת הרדיו האלטרנטיבית הוותיקה בישראל, לרגל חגיגות 17 שנה לתחנה שיתרחשו במועדון הבלוק יחד עם כמה מהאומנים המובילים בארץ .

קול הקמפוס חוגגת 17
מסיבת ענק, תקלוטים של רדיוטריפ, Raw Tapes ועוד
במת הופעות מיוחדת בהשתתפות הג’ירפות, אלקטרה, תמיר מוסקט ותומר יוסף ופיסוק רחב

כמו בכל שנה, קול הקמפוס, תחנת הרדיו של ביה”ס לתקשורת במסלול האקדמי של המכללה למנהל, חוגגת יומולדת, ומגדירה מחדש את המושג מסיבה. השנה ימלאו לתחנה 17 שנים, והחגיגה תהיה בהתאם.
המסיבה תתקיים במועדון “הבלוק” ביום שישי, ה-14 בדצמבר, על פני ארבע רחבות ואינסוף הפתעות.

החידוש המשמעותי השנה הוא במת הופעות של נפולאון (לאון פלדמן) שתמוקם בסקוואט ותפעל לאורך כל הערב בשיתוף מכללת BPM.

על הבמה יעלו: ג’ירפות ג’אם – Cookie show חד פעמי, תמיר מוסקט, תומר יוסף, איתמר ציגלר ואורחים והופעת פופ אפ של אלקטרה. ברחבה המרכזית ליין אפ החלומות: רדיוטריפ, Margoza crew, אנשי הלייבל Raw tapes, וולטר (טבק), אורי בנקהלטר וחברי נבחרת קו 106. ברחבות הנוספות ינגנו שדרני התחנה סטים שיתחילו מFאנק וגרוב ויגיעו עד אינדיטרוניקה והיפ הופ. פירוט הרחבות, התקליטנים, ההופעות וכל שאר הפרטים על המסיבה, מופיעים בלינק הזה.

כדי להוסיף עוד סיבה למסיבה, תושק באירוע היציאה הרביעית בסדרת חרקה – האלבום “מבוסס על סיפור אמיתי” של פיסוק רחב. האלבום, בדומה לריליסים קודמים בסדרת חרקה של קול הקמפוס הוקלט באולפני התחנה במשך יומיים עמוסים, במסגרת התכנית ” נפולאון” של לאון פלדמן. על ההקלטות, המיקס והמאסטרינג אחראי אורי “מיקסמונסטר” ורטהיים. האלבום הסופי מודפס במספר מוגבל של עותקים פיזיים, ומוצע להורדה חינמית באתר התחנה.

על מנת להספיק את כל הטוב הזה, אנחנו מתחילים ממש מוקדם השנה ופותחים שערים כבר ב-21:30. הופעת ההשקה של פיסוק רחב תתחיל ב-22:30, ולא כדאי לפספס אותה. 200 הראשונים יקבלו עותק פיזי של “מבוסס על סיפור אמיתי” במתנה.
אנחנו מתחילים (ממש) מוקדם, בואו גם!
יום ו’, 14.12.12, 21:30
מועדון הבלוק, דרך שלמה 157, תל אביב
מכירה מוקדמת: 50 ₪
בחומוס אבו דאבי, במרגוזה בר ובאתר מיסטר טיקט
מכירה בקופות: 60-70 ₪