כמה עולה ללמוד קיובייס?

קיובייס היא אחת התוכנות המובילות בעולם ליצירת מוזיקה על מחשב. התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הביאה לכך שיותר ויותר אמנים ומפיקים יוצרים באולפן הביתי, תוך שילוב מוסיקה ממוחשבת ביצירות. הנוחות, מגוון האפשרויות הרחב והגרסאות החדשות יוצאות מעת לעת הפכו את קיובייס של חברת Steinberg למוצר חובה עבור המפיק והיוצר העכשווי.

עם זאת, בדומה לנגינה על כלי – על מנת להפיק את המקסימום מהתוכנה ולשלוט בה במיומנות גבוהה יש ללמוד אותה באופן מקצועי.

 

מי מלמד קיובייס Cubase?

ישנם מספר מוסדות לימוד המלמדים קיובייס, אולם מכללת BPM למוסיקה, סאונד והפקה, היא המוסד היחיד בישראל המוכר רשמית ע”י יצרנית תוכנת קיובייס, חברת Steinberg העולמית, שבחנה את תכנית הלימוד, הציוד והמרצים והעניקה את חותמת האיכות שלה ללימודים ב-BPM, כך שבוגרי המכללה מקבלים תעודה בינלאומית החתומה גם ע”י Steinberg, ומוכרת בצורה בין-לאומית בתעשייה.

 

מרצים בקורס קיובייס במכללת BPM

הקורס מועבר ע”י אנשי מקצוע וותיקים, בעלי ניסיון וורסטילי ועשיר בתחום המוזיקה, אשר עשו את רוב עבודתם ע”ב תוכנת קיובייס. את הידע הפרקטי שצברו דרך התוכנה יעבירו לכם באופן מעשי אשר יעזור לכם להבין את צורת העבודה מול גורמים שונים בתעשייה בתחומי מוזיקה, הפקה וסאונד מגוונים בכדי שתוכלו להשתמש בתוכנת קיובייס בכדי לעבוד מול אנשי מקצוע בתעשייה, או פשוט לבצע את העבודה שלכם באופן אישי מהנוחות של האולפן הביתי שלכם.

 

מה לומדים בקורס קיוביייס?

בקורס קיובייס תלמדו עבודה על התוכנה בגרסתה העדכנית ביותר. העבודה כוללת הקלטות, יצירה, עריכה, שימוש באפקטים, חיווטים אולפניים והבנה של שפה מקצועית ומושגי יסוד בעולם המוזיקה, הסאונד והאולפן. הקורס מתמקד בלימודי התוכנה, אך מעבר לזה ייתן לכם ערך מוסף של מבוא לעולם היצירה וההפקה המוזיקלית דרך הבנה של היסודות המוזיקליים עליהם מושתת המקצוע, והיכולת ליישם אותם באופן ישיר על התוכנה בכדי להתחיל ליצור ולהפיק את המוזיקה שלכם כבר במהלך הקורס.

 

צפו בשיעור יצירתיות עם קיובייס

 

אז כמה עולה ללמוד קיובייס Cubase?

בהתאם לקורס שתבחרו, עלות שעת לימוד אקדמית (ישנו שילוב בין שעות עיוניות למעשיות) נע סביב ה-75 ₪ לשעה. בנוסף, סטודנטים במכללת BPM זכאים לרכוש את תוכנת Cubase בגרסתה העדכנית ביותר במחיר מופחת, ובתום הלימודים קיימות הזדמנויות רבות להגיע לסדנאות רענון ועדכון ללימוד הגרסאות החדשות שיוצאות לשוק.

 

 

אז מעוניינים ללמוד קיובייס בצורה מקצועית? לפרטים ומידע על קורס קיובייס במכללת BPM