מוסיקה למשחקי מחשב, צפו בסדנאות האמן מתוך ערב Game Audio במכללה

רוצים לשמוע על תעשיית המוזיקה למשחקי הוידאו מהמומחים בתחום? בערב שהתקיים על גג מכללת BPM בשיתוף GameIs אשר עסק במפגש המרתק של תעשיית המוזיקה ותעשיית משחקי הוידאו, הועברו 4 סדנאות מקצועיות ע”י 4 אנשים שונים אשר ממלאים תפקידים מרכזיים בתעשיית משחקי הוידאו, מביניהם בוגרת המכללה!

מזמינים אתכם לצפות ולראות איך עושים את זה ממי שכבר עשה את זה בגדול בתחום – הסדנאות הן:

  • “הסיפור ההזוי על איך קיבלנו השקעות” – ארנולד נסיס, מעצב סאונד בכיר בתעשייה למשחקי וידאו ובעל סטודיו ליצירת משחקים בירושלים, שלאחרונה גייס השקעה כספית אדירה למשחק חדש בשווי מאות אלפי דולרים.
  • “כל מה שרצית לדעת על מוזיקה למשחקים ולא העזת לשאול” – כרמין ביטרמן, מעצבת סאונד למשחקים ובוגרת המכללה שעיצבה לאחרונה את חדר וחצי 2, המשחק הישראלי המצליח בהיסטוריית המדינה, בדיבובם של כוכבי ארץ נהדרת והצמד הקומי ניר וגלי, לצד רזומה עשיר של עבודות עיצוב סאונד שונות שעשתה לאורך הקריירה שלה.
  • “כלים פרקטיים למרקטינג בעולם המוזיקה” – רועי אנגרס הוא מוזיקאי, סאונד דיזיינר, מפיק ודיג׳יי. אחרי שחזר מסיבוב הופעות עולמי כמוזיקאי אלקטרוני עם ההרכב שלו, ADAG!O אשר זכה לומיליוני האזנות, בחר להיכנס לתעשיית המשחקים.
  • “Musify your game” – ינון קופרשטיין הוא מעצב סאונד למשחקים. בתקופה האחרונה מתפקד כמנהל מוצר בחברת Waves, הפיקו בין השאר את המשחק RacketNX שנחשב בטופ 3 של משחקי ה-VR בעולם, ומתמחה ברכיבים אלקטרוניים, אלגוריתמים וציוד קצה למוצרי אודיו ולעולמות ה-Virtual Reality.

 

רוצים להשתלב בתעשיית משחקי הוידאו בתור מוזיקאים? לפרטים על קורס מוזיקה וסאונד למשחקי מחשב במכללת BPM

מוסיקה למשחקי וידאו, צפו בסדנאות המקצועיות מתוך ערב Game Audio

מוזיקה אדפטיבית למשחקי וידאו

גיוס השקעות למשחקי וידאו חדשים

שיווק מוזיקה בעולם הגיימינג

מוזיקה למשחקי מחשב ככלי לספר סיפורים