מסיבות Galaxy Nights בשיתוף Samsung, פוסט סיכום

אחרי 3 לילות בלתי נשכחים על גג מכללת BPM, אנחנו שמחים לסגור רשמית את הסבב הראשון של אירועי Galaxy Nights בשיתוף Samsung, ולשתף אתכם בכמה מהרגעים המדהימים שחווינו יחד על הגג!

 

על מסיבות Galaxy Nights


יוני האחרון הפך לחודש בלתי נשכח עם שיתוף הפעולה החדש שלנו עם Samsung – מסיבות Galaxy Nights על גג המכללה! ב-3 מסיבות בלתי נשכחות שאירחנו מדי יום חמישי, פתחנו את גג המכללה למאות חוגגים וחוגגות שבאו לעשות שמח – ופגשו על העמדה את כמה מהשמות הכי חמים במוזיקה האלקטרונית של הזמן האחרון, כמו Eli Nissan, Khen, DJ Zombi, Dor Danino, Sheimus K, Yamagucci ועוד רבים ומעולים!

המסיבות התקיימו בחסות Galaxy Buds2 Pro, האוזניות האלחוטיות הראשונות באיכות 24-Bit, שהפכו לסטנדרט האיכות של חיי הלילה, ועל ההגברה הסופר איכותית של הערב נהנו החוגגים שלנו ממערכת Funktion One Evo X, הפיתוח העדכני והאחרון ביותר של Funktion One, היודעת לייצר טווח תדרים מלא בפיזור איכותי שלא היה כמותו בעבר. המערכת משתמשת בטכנולוגיית מוביל הגל העדכני של Funktion One, שיודעת לספק פיזור של 90° עם SPL גבוה יותר.

בנוסף למוזיקה משובחת מאמנים מדהימים, החוגגים זכו ליהנות מוידאו ארט צבעוני במיוחד, בר חופשי ועוד מלא הטבות וכיופים. בקיצור – ממליצים לכם לא לפספס את סבב מסיבות Galaxy Nights הבא (תאריכים יוכרזו בהמשך…)

BPM College X Samsung Galaxy Nights – Full DJ Sets

Yehuda Narkis

Eli Nissan & Khen

DJ Zombi

Dor Danino

BPM College X Samsung Galaxy Nights, קצת מהטירוף שהיה

BPM College X Samsung Galaxy Nights
BPM College X Samsung Galaxy Nights
BPM College X Samsung Galaxy Nights
BPM College X Samsung Galaxy Nights
BPM College X Samsung Galaxy Nights