בוגר EMP גל גורן בפרויקט מוזיקלי מיוחד עם “התקווה 6”

חיבור שהחל בועידת Tune In Tel Aviv שהתקיימה בשיתוף BPM, הפך לפרויקט משובח בין בוגר מסלול ה- EMP ליצירת והפקת מוזיקה אלקטרונית- גל גורן, לבין חברי ההרכב “התקווה 6”.

על גורן, מפיק דאבסטפ, גליצ’ ואלקטרו-האוס, שמושפע רבות מ-Soul, ג’אז, דיסקו ורוקנרול סיפרנו לכם כבר ביותר מהזדמנות אחת – הן בזכות Foreground- המיזם המשותף שלו עם אביב קסוטו, גם הוא בוגר המכללה, שמביא את בשורת המיתוג המוזיקלי לעסקים, והן בזכות השתתפותו בתחרויות הרמיקסים הבינ”ל למתיסיהו וכריסטינה אגילרה, וזכייתו באחד מעשרת המקומות הראשונים בתחרות המאשאפים של BPM.

אבל גורן לא נח לרגע, והוא חוזר אלינו עם פרויקט חדש ומבטיח: לפני מס’ חודשים התקיים כנס Tune In Tel Aviv בשיתוף BPM, אליו הוזמנו, בין השאר, גם הסטודנטים והבוגרים שלנו. גורן הגיע לועידה, פגש את חברי “התקווה 6” והחיבור היה מיידי.

גל מספר על שיתוף הפעולה-
“הלהקה סיימה בזמנו פרויקט משותף עם הרכב הטראנס ‘אינפקטד מאשרום’ באמצעותו נחשפה לעולם האלקטרוני, התאהבה בו וחיפשה את האופן הנכון לקחת בו חלק. הפגישה בינינו הולידה את הרעיון לצאת לסיבוב הופעות משותף שיהיה מבוסס על שיריה המפורסמים של הלהקה בעיבודים אלקטרוניים בהפקתי, ולאחר עבודה של כחצי שנה, יצא הסיבוב לדרך בהופעת בכורה במועדון ה-Dream Exhibition בתל אביב. ההופעה הייתה מוצלחת ביותר וזכתה לתגובות מצוינות, ובעקבותיה ממשיך הסיבוב מחודש מרץ ואילך”

טעימה מהפרויקט אתם יכולים לשמוע כאן, בביצוע המעולה ל“אם אפגוש את אלוהים”
הופעות נוספות יתפרסמו בקרוב, וניתן לעקוב ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק

יש לכם פרויקט מעניין? הוצאתם סינגל או טרק חדש? הוחתמתם בלייבל שווה? ספרו על זה למחלקת קידום הבוגרים – BPM Promotion ואולי נכתוב גם עליכם!