ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם בכל מה שקשור למוזיקה אלקטרונית – ה DJ’s , היוצרים וההרכבים ישראליים מככבים כדרך קבע בראש המצעדים הבינ”ל ומנגנים במסיבות הנחשבות ביותר בעולם. אם גם בכם בוער החיידק האלקטרוני ואתם מכוונים הכי גבוה שאפשר, במכללת BPM מציעים לכם בית בו תוכלו ללמוד מהטובים ביותר ולהגיע הכי רחוק שאפשר במסגרת מסלול ה EMP ליצירה והפקת מוסיקה אלקטרונית.

 

בשמונה שנות קיומה הפכה מכללת BPM לגוף המוביל בישראל ללימוד והדרכה בתחום המוסיקה, הסאונד וההפקה, והיא אף משמשת מרכז הדרכה מוסמך ורשמי של החברות הגדולות ביותר בתחום כגון Steinberg ו Apple.

תוכנית הלימודים במסלול – EMP מסלול מקיף של שנה, נכתבה בהתאם לסטנדרטים הנדרשים לעבודה בתעשיית המוסיקה האלקטרונית בעולם . הלימודים כוללים שליטה מלאה בכל התוכנות המתקדמות לעבודה באולפן הדיגיטאלי כגון Nuendo :
Cubase, Soundforge, Ableton Live ומשלבים לימודים מעמיקים בסאונד וטכנאות אולפן , מוסיקה , נגינה והפקה של הז’אנרים המובילים במוסיקה ה-אלקטרונית עד לרמת מוצר המאסטר המוגמר. הלימודים מתקיימים בכיתות מאובזרות במיטב הציוד וכוללים שעות רבות של תרגול ועבודה מעשית על מנת לספק לסטודנט את מקסימום הניסיון והפרקטיקה הדרושים להצלחה בתחום.

המכללה מכשירה למעלה מ 600 בוגרים בשנה ואף מסייעת להם בהשמה, ייעוץ שיווקי וכד’ על מנת שיוכלו למנף את לימודיהם באופן הטוב ביותר. את ההצלחות ניתן לראות בשטח ובכלי התקשורת שמפרסמים כתבות רבות אודות הבוגרים שפרצו בארץ ובחו”ל, דוגמת אנטון מאיקו Mindwave שחתום בלייבל בחו”ל וב”פונוקול” הישראלית ושחרר אלבום בכורה אשר סימנו אותו כאחת ההבטחות הישראליות הגדולות של השנה החולפת, או עידן עדי מההרכב Peace Maker שחתום בלייבל הבינ”ל המוביל Phantam Records.

והמרצים?
כולם מהשורה הראשונה – די שנזכיר את אסטריקס האגדי, ליש, יורם וזאן ויריב עציון – כולם גם יוצרים עם הצלחה בינ”ל מוכחת שבאים לספר לכם את כל הסודות הקטנים בדרך למעלה.

מדי שנה מוציאה המכללה אוסף בוגרים רשמי אשר נשלח לכל בכירי התעשייה וכלי התקשורת בישראל ומציג לראווה את ה”בציר” המשובח של בוגרי המסלולים השונים.

במהלך הלימודים תזכו לתמיכה מלאה של צוות המכללה, ייעוץ צמוד ותיחשפו לעשרות גורמים בתעשייה דרך ימי עיון, סדנאות ומפגשים אשר יעשירו אתכם ויעמיקו את הקשרים שלכם בתחום.

המחזור הקרוב של מסלול ה EMP להפקה ויצירת מוזיקה אלקטרונית ייפתח בחודש יוני הקרוב וההרשמה בעיצומה!

המשלמים באמצעות פיקדון לימודים צבאי ייהנו גם ממבצע שווה במיוחד – תוכנת קיובייס 5 במתנה!
לפרטים אודות מסלול EMP לחץ כאן

לאוסף של השנה שעברה – לחץ/י כאן
לפרטים והרשמה : 1-700-500-881 שלוחה 1