מכללת BPM תעניק מלגת הצטיינות על שם אריק לביא

מכללת BPM למוסיקה והפקה בתל אביב החליטה להנציח את הזמר האהוב ותעניק בכל שנה מלגת הצטיינות על סך 20,000 ₪ לסטודנט אשר ייבחר ע”י הצוות הפדגוגי של המכללה.

המלגה תינתן לסטודנטים במסלול הדגל של המכללה:

BSP – סאונד והפקה דו שנתי

לביא, שנפטר בשנת 2004 בגיל 77 היה מבולטי היוצרים בישראל. הוא החל את דרכו בלהקות הצבאיות ובתיאטראות והיה מראשוני הזמרים שלא הסתפקו בשירי “ארץ ישראל” וכתבו שירי פופ לכל דבר. משיריו הזכורים ביותר ניתן למנות את “הסלע האדום”, “אני אשיר לך שיר”, “שיר סתיו”, “זה קורה” ועוד.

עידן חונה, מנכ”ל BPM: “כאשר התקבלה ההחלטה להעניק מלגה ע”ש יוצר ישראלי, שמו של אריק לביא עלה כמעט מיד. בזמנו הוא ייצג חדשנות ופריצת מסגרות מוכרות וגם בגיל מבוגר לא נרתע מחדשנות. אלו בדיוק הערכים עליהם מושתתת המכללה ואנו מקווים שבכך נסייע בהנצחת מורשתו התרבותית.”

לכשהבשילה היוזמה פנתה המכללה לאשתו של אריק לביא, שושיק שני, שהתרגשה מהמחווה: “אני מאוד שמחה ומאמינה שאריק היה שמח גם. הוא מאוד אהב יוצרים צעירים וזה המשך יפה ונאות למורשתו”.

בחודש מרץ הקרוב תוענק בהשתתפותה של שושיק המלגה הראשונה לסטודנט מהמכללה.

מכללת BPM הינה המכללה המובילה בישראל ללימודי מוסיקה, הפקה וסאונד. המכללה פועלת 9 שנים ומכשירה כ 600 בוגרים בשנה במגוון מסלולים. בין המרצים: יוסי סהרון, קורין אלאל, חיים לרוז, אסטרל פרוג’קשן, גל פדה, לירון תאני, חיים שמש ועוד.

פרטים נוספים אודות המלגה ותנאי קבלה אצל יועצי הלימודים ו/או מדור רישום. 0722204467