אנחנו גאים להיות המוסד המוסמך הראשון בישראל של ABLETON!

מכללת BPM – הראשונה בישראל שקיבלה מעמד של מוסד מוסמך לתוכנת “אבלטון”

Ableton Live היא אחת התוכנות ליצירת מוזיקה LIVE שעשו מהפכה בתחום. התוכנה מאפשרת לערוך ו”לסמפל” קטעים שמנוגנים על הבמה עם כלים חיים, ליצור לופים ולמעשה להפיק יצירה מוזיקלית חדשה “תוך כדי תנועה”. בתוכנה משתמשים היום מיטב ה DJ’s והיוצרים בעולם (דוגמה ישראלית בולטת היא להקת בלקן ביט בוקס), ותחרויות של וירטואוזים ב Ableton הן עניין נפוץ בחו”ל.

השבוע, לראשונה בישראל, הוסמך מוסד רשמי ללימודי אבלטון – מכללת BPM למוסיקה.
ההסמכה, שמעטים המוסדות בעולם שמחזיקים בה, התקבלה לאחר שהמכללה עמדה בקריטריונים המחמירים של חברת אבלטון אשר שלחה לארץ מגרמניה את נציגיה. אלה בחנו את יכולות צוות המרצים של המכללה ומתקניה וסיפקו את החותמת הסופית. יש לציין כי המכללה מלמדת מזה כשנה קורס אבלטון כחלק ממסלולי הלימוד השונים שהיא מציעה.

ההסמכה הבינ”ל ל”אבלטון” מצטרפת למעמד “מוסד מוסמך Apple” הראשון בארץ שקיבלה המכללה לאחרונה, ולמעמד “מוסד מוסמך Steinberg בישראל” בו מחזיקה המכללה כבר שנים. מה שמחזק את מעמדה של המכללה כמוסד לימודי יצירת והפקת מוסיקה המוביל בישראל.

מכללת BPM קיימת למעלה משמונה שנים ומחזיקה בסניף מרכזי בת”א וסניף נוסף בחיפה. בכל שנה מכשירה המכללה כ- 600 בוגרים בכל תחומי היצירה וההפקה ומוציאה אוסף בוגרים שנתי. בנוסף מקפידה המכללה לארח בכל חודש את מיטב המוזיקאים והמפיקים מהארץ ומחו”ל לסדנאות אמן פתוחות לקהל הרחב.

מכללת BPM – הראשונה בישראל שקיבלה מעמד של מוסד מוסמך לתוכנת “אבלטון”

לאיזכור מכללת BPM באתר אבלטון, לחצו כאן

לפרטים אודות קורס אבלטון והרשמה, לחצו כאן!

 

 

ableton