גיטלה (Gitla)

תכירו את גיטלה, זמרת הפולק מנתניה שכובשת את העולם יבשה אחר יבשה. גיטלה, קיבלה את שמה בילדותה על שם סבתה, מקורו ברומניה ופירושו “טובה”. היא גדלה בבית מוסיקאלי וכבר בגיל צעיר מאוד החלה לשיר ונחשפה לעולם המוזיקה דרך אימה שנהגה גם היא לכתוב, לשיר ולנגן על גיטרה ואקורדיון.

עם השנים פיתחה סגנון נגינה וכתיבה נוקבת המאופיינת בכנות, חשיפה ואמת מנקודת מבטה כ”מספרת סיפורים” תוך התייחסות לעולמה האישי, לסיפורים אשר ליוו את ילדותה, רגעים חזקים ודמויות אשר השפיעו על חייה, האהבה לטבע ולחי והחיבור לסגנון החיים בעבר. קולה החם והעדין משדר אינטימיות וכנות ומתאפיין בין השאר בשבירות קול ייחודיות בצילילים הגבוהים ועומק חם בצלילים הנמוכים.

כיוצרת עצמאית, גיטלה מיחסת חשיבות גבוהה להיות מעורבת באופן מלא בכל תהליך היצירה שלה ובשנים האחרונות צברה ביטחון וניסיון בהופעות מקוריות ויצרה לעצמה תדמית ייחודית לה וקהל מעריצים תומך במיוחד מהארץ ומחו”ל.

בשנת 2013 הצליחה לגייס מימון של 30 אלף שקלים דרך אתר “הדסטארט” מקהל תומכיה מהארץ ומחו”ל לצורך מימון הקלטה והפקת אלבומה הראשון שהשתחרר בינואר 2016.
במאי 2014, זכתה במקום הראשון בתחרות Singer & Songwriter ארצית מטעם המכללה ו”חלילית” עם שירה Teeth and Bones. במאי 2016 החלה בטור חשיפה עולמי והעלתה את הקריירה המבטיחה שלה לשלב חדש,
אנחנו מתאהבים בגיטלה כל שיר מחדש, תתכוננו להתאהב גם אתם

רוצים גם לשיר ולפרוץ גבולות ? הצטרפו היום למסלול זמר יוצר