מכללת BPM גאה לקחת חלק בתערוכה החדשה, BEAT  דיג’יי ואמנות הסאונד, תערוכה ראשונה מסוגה המוקדשת כולה לאומנות ודמות הדיג’יי. התערוכה תוצג במשך שלושה חודשים כאשר אירוע הפתיחה יתקיים ב-17.1, לפרטים מלאים לחצו כאן.

כיום, הרצון להיות דיג’יי ותחום התקלוט הוא בין הנחשקים ביותר בעולם המוזיקה ובכלל. בין אם אתה מכיר מוזיקה אלקטרונית או לא, המונח דיג’יי מוכר לכולם והמפגש עם דיג’ייז הוא יום יומי.  במסיבה, בחתונה, אירוע חברה או במועדון הדיג’יי אחראי על מהלך הערב והאנרגיה במקום. בנוסף, מקצוע הדיג’יי יכול להוות מקצוע מפרנס ובזכות הגישה למידע וטכנולוגיה היכולת להפוך לדיג’יי היא קלה יותר מבעבר. אלו רק כמה מהסיבות למשיכה החזקה שיש בזמננו לתחום התקלוט.

 

תערוכת דיג’יי באשדוד, כל הפרטים

תערוכת DJ ואומנות הסאונד BEAT באשדוד

 

תערוכת אומנות ה-DJ

מטרת תערוכת אומנות הדיג’יי היא לפתח ולחשוף עוד קהל לתחום. האם דיג’ייז ועולם התקלוט אכן צריכים להיכלל בשיח האמנותי? אם כן, האם אפשר לבחון ולשפוט את האומנות הזאת?

BEAT התערוכה החדשה על דיג’יי ואומנות הסאונד מעלה לדיון פתוח ולא מתחכם את השאלות הללו ומספקת לקהל הרחב הבנה בסיסית ביחס למושגים, כלים, הדמויות הקיימות בעולם הזה ועוד. כמובן שהתערוכה אשר מתקיימת באשדוד תעסוק באופן בלתי נמנע  גם בעיר, במקומות הבילוי ובאנשים הפועלים בתחום התקלוט באשדוד או הגיעו ממנה.

 

מכללת BPM בשיתוף פעולה עם BEAT, תערוכת אומנות הדיג’יי והסאונד באשדוד

תערוכת אומנות הדיג’יי, מציגה מבט רחב על התחום בהשתתפות מיטב הדיג’ייז הפועלים כיום בארץ ותכלול מבט על חיי הלילה אשר מהווים עבור הדיג’יי את מרכז עיסוקו. בתערוכה החוויתית יוצגו מייצגים של עבודות וידאו וסאונד, עבודות אינטראקטיביות, צילומים וסטים של דיג’ייז מובילים מהסצינה המקומית.

מכללת BPM לקחה חלק בפרויקט הייחודי מיוחד במינו והפיקה סדרת סרטונים המספרת את הסיפור של ה-DJ’s הישראלים. הסרטונים כוללים תיעוד של דיג’ייז, סטודנטים ובוגרים של קורס דיג’יי, ו-DJ’S נוספים המייצגים את עולם התקלוט והמספרים על העשייה המוזיקלית שלהם ועל המקום שאומנות הדיג’יי תופסת בחייהם.