מהמדבר לתל אביב- צפו בקליפ לסינגל הבכורה של אלמוג סבן, סטודנט במסלול זמר יוצר

הכירו את אלמוג סבן- הוא גדל בערבה במושב צופר, בן למשפחה חקלאית שעבר לתל אביב כדי לעשות מוזיקה, נרשם למסלול זמר-יוצר במכללת BPM וממש עכשיו הוא מתחיל להגשים את החלום עם שחרור סינגל וקליפ הבכורה המושקע שלו “איך זה שאת”.

– הקליפ מאוד מושקע ומשלב אנימציה ופריימים יפיפיים מהמדבר. איך הייתה העבודה עליו?
אלמוג: “חבר ממש טוב שלי מהמושב – שקד ליפשיץ- צילם וערך וגם השחקנים זה זוג חברים ממש טובים מהמושב.
את כל הצילומים של הקליפ עשינו מאחורי המושב שגדלנו בו בערבה. בחרתי לצלם שם בגלל שזה הבית שלי ובסופו של דבר הקליפ יצא ככה בעיקר בגלל הרצון של החברים מהבית שאני אצליח וכמובן שבלעדיהם זה לא היה קורה”

– ספר לנו קצת על החומרים עליהם אתה עובד?
אלמוג: ” כרגע אני עובד על הופעה מלאה עם להקה של חברים שאספתי מכל קצוות הארץ בשביל לעזור בזה.
ההופעה תהיה של חומרים מקוריים ואני מקווה שבחודש וחצי הקרובים היא תעלה. כרגע שחררתי את סינגל הבכורה שלי וזו תחילת הדרך עבורי”

צפו בקליפ לסינגל הבכורה של אלמוג סבן- “איך זה שאת”:

– יש תכניות לאלבום שלם?
אלמוג: “כרגע יש לי אלבום אבל הוא ברמה של סקיצות שאני עושה אצל המפיק שאני עובד איתו – רומן גרינבלט – הוא תותח אמיתי שיודע להוציא בדיוק מה שאני רוצה מהחומרים שלי. אני מקווה בתקווה שבקרוב אצליח לגייס מספיק כסף להקלטת האלבום באיכות טובה”

– ולמה בחרת ללמוד במסלול זמר יוצר ב-BPM?
אלמוג: “בחרתי ללמוד בBPM כי הרגשתי שזה ייתן לי את הכלים ללמוד להתמודד בתעשייה, בין אם זה עבודה בתוכנה, עבודה מול להקה, אנשי מקצוע ובעיקר להבין על מה האנשים המקצועיים מדברים בהקלטות/חזרות.
דוגמא קלאסית לזה – עד לפני שנה לא היה לי מושג הרבה פעמים על מה המפיק שלי מדבר בהקלטות ועכשיו אני מרגיש שאני בעניינים ומרגיש חלק יותר גדול גם בהפקה”

בואו לקבל את כל הכלים להיות זמרים-יוצרים. לחצו כאן לכל הפרטים על המסלול המקיף במכללת BPM.