רביץ את רביץ בע”מ – זוהר רביץ יארח את יהודית רביץ במופע

לא מזמן סיפרנו לכם על בוגר שלנו ממסלול אולפן ביתי, זוהר רביץ. זוהר עובד בימים אלו על אלבום הבכורה שלו “חלומות באספמיה”, שייצא בקרוב. האלבום אף לווה במספר סינגלים שיצאו והושמעו בתחנות הרדיו. סיפרנו לכם גם על העובדה שזוהר הוא אחיינה של לא פחות מאשר ענקית הרוק הישראלי יהודית רביץ.

עכשיו, לרגל השקת האלבום יארח זוהר את יהודית במופע מיוחד שיתקיים בקפה ביאליק ב- 30.7 בשעה 21:30.

רוב החומרים באלבום הם פרי עטו של זוהר, מלבד שניים כפי שהוא מספר: ” באלבום ישנו חידוש לשיר ותיק של יהודית רביץ דודתי שגם עזרה לא מעט בעשיית האלבום וגם משתתפת בקולות רקע באחד השירים. בנוסף ישנו גם חידוש לשיר נושן “ביתי אל מול גולן” שיר שאת מילותיו כתב יוסף נצר סבי ז”ל. זהו שיר משנות ה60 שביצעו אותו בעבר, אריק אינשטין, אריק סיני, הפרברים ועוד.״

זוהר אמנם כבר סיים את לימודיו במכללה אבל הוא שמח לספר לנו על חווית הלימודים שלו איתנו: ” הדבר העיקרי שלמדתי במכללה הוא הרצינות בעבודה ולשים דגש על כל פרט הכי קטן בהפקה. בנוסף למדתי פה את החשיבות להתמקצע בתעשיית המוסיקה, וללמוד כל הזמן ולא לעצור אף פעם בללמוד עוד דברים חדשים בתחום ולא להסתפק בידע מצומצם שבא “מהבית”. הוא אומר ומוסיף:  “אני חייב לציין שהתמיכה והעידוד של הצוות, עזרו לי להאמין בעצמי ובזה שאפשר וכדאי לעסוק במוסיקה. ”

אנחנו כמיטב המסורת נאחל המון בהצלחה ונשלח אתכם לעמוד הפייסבוק שם תמצאו עוד חומרים של זוהר רביץ