ילי בלנקשטיין | Yali Blank

ילי בלנקשטיין (Yali Blank), בוגרת המסלול המקיף ליצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית במכללת BPM, זמרת – יוצרת, פסנתרנית ומפיקה אשר סומנה כאחת ההבטחות הבולטות בעולם האינדי אלקטרו-פופ עוד לפני הוצאה של חומריה המוזיקליים וצברה קילומטראז׳ מרשים של הופעות בארץ ובעולם.

במהלך השירות הצבאי שלה היא החלה לחקור לעומק את עולם ההפקה והחליטה להירשם למכללת BPM. ילי הגיעה למכללה עם ידע בתיאוריה מוסיקלית, אבל בלי שום ניסיון בהפקה. במהלך שנת הלימודים היא למדה וקיבלה כלים בשביל להשקיע ביצירה שלה. ההשקעה באה לידי ביטוי בבניית אולפן ביתי, בו יצרה והפיקה חומרים משלה. עם הזמן גדלה ההתעניינות בפרויקט המוזיקלי שלה אשר באה לידי ביטוי בהופעות ופידבקים חיוביים.

כיום העיסוק המרכזי של ילי הוא מוזיקה. היא מתקלטת, מופיעה עם חומרים שלה, עובדת מול אנימטורים, מעצבי אופנה, תחומי אומנות נוספים ומפיקה מוזיקה לפרסומות. ילי מופיעה במופע יחיד עם סט-אפ אלקטרוני מגוון, הכולל מקלדות, סינתיסייזרים ומכשירי אפקטים. המוזיקה שלה היא שילוב מסקרן בין שירה עדינה ורכה, ביטים שבורים, סאונדים חלליים ומלודיות יפייפיות. בנובמבר האחרון הוציאה אי-פי בכורה בשם “Why Do Flowers Mean Love”? אשר קיבל חשיפה במגזינים ותחנות רדיו בינלאומיות, והשיר “Black Skies” מתוכו אף הגיע לפסקול הרשמי של סדרת הנטפליקס המצליחה “Hit & Run”. בנוסף, בין הישגיה המשמעותיים תוכלו למצוא בכורות וכתבות במגזינים כגון; המגזין האלקטרוני MIXMAG והמגזין KALTBLUT, סיבוב הופעות בברלין ופריז והופעות בארץ במועדונים נחשבים ופסטיבלים.