האזינו להרצאה של נדב רביד ואגוזי (הקצה) לחגיגות 25 שנה ללייבל XL שהתקיימה ב BPM

הלייבל האנגלי XL, שציין החודש 25 שנות פעילות, הוא אחד הלייבלים החשובים והמשפיעים בעולם המוזיקה האלטרנטיבית. בתחילת דרכו בשנת 1989 היה מזוהה עם דאנס ורייב. עם החתמתם של הפרודיג’י הפך XL מתת לייבל קטן בקבוצת Beggars ללייבל דומיננטי וחשוב: Fat of the Land, אלבומם השלישי של הפרודיג’י שיצא בשנת 1997, נכנס הישר למקום הראשון במצעד הבריטי. במהלך השנים הרחיב הלייבל את פעילותו לז’אנרים שונים, החתים אומנים חשובים כ White Stripes, Radiohead, Sigur Rós, MIA, Bobby Womack, ,ואף Adele. כיום, הלייבל אחראי להצלחתם של כמה מהשמות הגדולים בעולם האינדי, כמו Jungle , FKA Twigs, Jamie XX ועוד.

מכללת BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה, ותחנת רדיו “הקצה” שמשדרת מאולפני המכללה, חברו ללב גרופ מדיה, המפיצה הרשמית של הלייבל XL בישראל, לחגיגת 25 שנה ללייבל האגדי. החגיגות התקיימו בחודש שעבר על גג המכללה,במהלכן תקלטו אנשי BPM ורדיו “הקצה”,שגם העביר את הערב כולו בשידור חי מאולפן שידור שהוקם במיוחד לצורך האירוע.

פספסתם את חגיגות 25 השנה ללייבל אקסל על הגג שלנו? אל חשש. כאן תוכלו להאזין להקלטת ההרצאה המרתקת של נדב רביד ואגוזי, אנשי הקצה, שסוקרים את ההיסטוריה, ההווה והעתיד של הלייבל המשובח. חובבי מוזיקה ומוזיקאים כאחד יכולים ללמוד הרבה משיטת הניהול הייחודית של הלייבל האנגלי, שהצמיח מתוכו אמנים חשובים ומשפיעים. אם אתם רוצים לדעת איך הלייבל הצליח במקום שאחרים נכשלו, ולמה הם מחתימים רק אומן אחד בשנה – הקליקו כאן להאזנה להרצאה באתר הקצה