קורסים

לימודי סאונד והפקה – המסלול המקיף BSP360

קורס הסאונד המוביל והמקיף ביותר בישראל העומד בסטנדרטים הבין-לאומיים. במסלול תרכשו את כל הכלים להצלחה בתחום המוסיקה, כמו: טכנאות אולפן, תיאוריה מוסיקלית, סינתזה, מיקס ומאסטרינג, יצירה והפקה, מוזיקה לסרטים ועוד. המסלול מתאים ליוצרים מגוונים בסגנונות רוק, פופ, היפ-הופ, בלוז, Fאנק, מטאל ומוסיקה אלקטרונית.

המסלול להפקה ויצירת מוסיקה אלקטרונית – EMP

תוכנית הלימודים במסלול ה-EMP נכתבה במיוחד לפי הסטנדרטים הנדרשים לעבודה בתעשיית המוסיקה האלקטרונית העולמית. במהלך הקורס תרכשו את כל הכלים הנחוצים לקריירה מוסיקלית בינ״ל.

מסלול מקיף לזמרים יוצרים

העתיד שלכם כזמרים, כותבים ומלחינים מחכה לכם ממש כאן. מסלול ממוקד ומעשי של שנה בו תלמדו את כל הנושאים הדרושים על מנת לפתח קריירה כזמרים יוצרים בתעשיית המוסיקה: החל מפיתוח קול, מתיאוריה מוסיקלית, הרמוניה, הלחנת שירים, כתיבת שירים ועיבוד, הפקת דמו באולפן הביתי, פיתוח יצירתיות, פרפורמנס, שיעורי פיתוח קול אישיים וכמובן כל מה שתצטרכו לדעת על תחום הניהול והשיווק בתעשיית המוסיקה.

המסלול המקיף לסאונד והפקה באולפן הביתי

תודו שחלמתם לפחות פעם אחת בחייכם על אולפן ביתי נגיש ונעים. BPM לוקחת את נושא האולפן הביתי צעד אחד קדימה לפני כולם, באמצעות קורס בן 8 חודשים שכולו סאונד והפקה במיוחד בשבילכם – מפיקי הבית.

קורס Cubase

מכללת BPM הינה המכללה היחידה בישראל המוסמכת ע"י חברת STEINBERG ללמד את התוכנה ולהעניק תעודה מקצועית מטעמה.התוכנה משלבת את כל המרכיבים החשובים באולפן המודרני ומקנה שליטה מלאה במידי ואודיו.

קורס Ableton

מכללת BPM – מרכז הסמכה בינ"ל מטעם חברת אבלטון העולמית! התוכנה ה-DAW האולטימטיבית ליצירה, הקלטה ונגינה שאומצה ע"י מוסיקאים ותקליטנים ברחבי העולם. קורס Ableton יקנה לכם מיומנויות ליצור קטעים מקוריים משלכם.

קורס Logic Pro X

קורס ההכשרה הראשון בישראל ללימוד תוגנת Logic, תוכנה זו נחשבת למועדפת על יוצרים בהם פרינס, צ'ארלס בארקלי, מובי, מאסיב אטאק, הרוטס ועוד רבים שמשתמשים בה ליצירת המוזיקה.

קורס הגברת קול – PA

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע לעבודה בתחום הגברת מופעים, החל ממועדוני לילה קטנים, מועדוני הופעות ועד לאירועי חוץ גדולים. רכישת המיומנות בצורה מקצועית, פותחת בפניכם אפשרויות תעסוקה מעניינות בארץ ובחו"ל.

קורס מוזיקה לסרטים ומדיה ויזואלית

מסלול ייחודי וחדשני העוסק בהכשרת יוצרים לתעסוקה בעולם המוסקה לסרטים וגיימינג. המסלול מכיל את כל ההיבטים הקשורים לעולם המרתק של עיצוב הצליל וההלחנה למדיה ויזואלית, החל מיסודות הקולנוע והמשחקים, עיצוב הצליל המתקדם ויצירת האפקטים, הלחנה בז'אנרים שונים, פוסט פרודקשיין, תוכנות עריכה למשחקי מחשב, מיקסים לפורמטים השונים ועבודה עם אנשי תעשייה ביניהם: תכנתי ומפתחי משחקים, במאים ומפיקים.

קורס סאונד ומוסיקה למשחקי מחשב

קורס מוסיקה וסאונד למשחקים ב-BPM הוקם במטרה לתת כלים פרקטיים למפיקים מוסיקלים שרוצים להשתלב בתעשייה מרתקת עם פוטנציאל כלכלי רב.

עמוד 1 מתוך 3123