פאנל ההפקה של BPM בועידת המוזיקה הבינלאומית Tune In Tel Aviv

ועידת Tune In Tel Aviv תתקיים בין התאריכים 19-23 בנובמבר בנמל ת”א וכמובן שגם אנחנו נהיה שם. זו השנה השנייה ש-BPM משתפת פעולה עם הועידה (המתקיימת משנת 2011) שמפיק הלייבל Oleh Records בראשות ג’רמי הולש. גם השנה ינחו אנשי BPM פאנל מיוחד, ובוגרת BPM אבישג זיונץ תככב בעמדת תקלוט מיוחדת שתוקם בהאנגר 11.

הפאנל שיתקיים ביומה השלישי של הועידה (21.11 בשעה 11:00 בבוקר) יתמקד בנושא חדשנות בהפקה. מנחת הפאנל היא פלורינה מנדל, בוגרת המסלול להפקה מוסיקלית BSP360, וישתתפו בו המנהל הפדגוגי ואחד ממייסדי המכללה יריב עציון, יחזקאל רז (מרצה בקורס אבלטון), והמנטורים של מסלול ההפקה 360BSP, גל פדה וברוך בן יצחק.

הפאנל יעסוק בסוגיות חשובות בעולם ההפקה המשתנה של 2014, תפקידו של המפיק העכשווי, כיצד העידן הדיגיטאלי משפיע על עבודת המפיק,פרסום, מיתוג ועסקים בעולם המפיקים מפארל, טימבלנד, ד”ר דרה ועד ריק רובין.

אולפן (5)

Tune In Tel Aviv מהווה הזדמנות ייחודית למפגש בין צמרת המוזיקה המקומית לבין גורמי מפתח בתעשייה הבינלאומית. בין המשתתפים השנה: דניאל מילר (מנכ”ל MUTE), סימור שטיין (Chairman Sire Records / VP of Warner Music), סטיב סימונס (פסטיבל גלסטונברי) ועוד. בין היתר תמצאו שם פאנלים בנושא “ייצוא” מוסיקה ישראלית לחו”ל, זכויות יוצרים ותמלוגים, דיון בנושא השפעת תכניות ריאליטי על התעשייה, סשנים של האזנות לדמואים ועוד.

הפסטיבל יציע גם שלל הופעות ביניהן עדי אולמנסקי (מרצה בקורס תעשיית המוזיקה), Buttering Trio, דורין לוי, Electric Zoo, ריף כהן, נגה ארז, רועי דהן, Echo & Tito, OSOG, Tiny Fingers, Mr. Black, Boom Pamועוד.

עלות הכרטיס לסטודנטים של BPM עומדת על סך 50₪ עד ה14.11.14. לאחר מכן כרטיס יעמוד על מחיר של 75₪. על מנת לממש את ההטבה יש להירשם באתר, לסמן את עמודת הסטודנט ולהביא עמכם את תעודת הסטודנט ביום האירוע.

פרטים והרשמה באתר הרשמי ובפייסבוק.

בואו להתקדם בתחום שאתם הכי אוהבים, לחצו כאן לפרטים על קורסים ומסלולי לימודים במכללת BPM.