מועדון החתול והכלב יארח DJ’s ממכללת bpm

מועדון החתול והכלב יארח DJ’s ממכללת bpm ויקדם את דור העתיד של הסצנה האלקטרונית בישראל. מכללת BPM ומועדון החתול והכלב ישיקו בחודש דצמבר שיתוף פעולה נרחב במסגרתו אחת לחודש (לפחות) יארח המועדון סטודנטים מהמכללה שישיקו אלבומים חדשים וייצרו פרויקטים מעניינים. האירוח יתקיים במסגרת ליין ימי רביעי של “החתול והכלב” Unique Wednesday של גיא מנצור וסער זנגלביץ’.

הערב הראשון בסדרה יתקיים ביום רביעי, 9.12 ובו יארח הליין את היוצר יריב עציון (Stereo Underground), המנהל הפדגוגי של המכללה שחתום במס’ לייבלים בחו”ל ומשיק בימים אלו את אלבומו החדש The First Law בגרמניה. הטראק שלו PHYSICAL ERROR מתוך ה-EP הגיע לצמרת המצעדים בעולם וזכה להיכנס לרשימת הקטעים המגניבים של סצנת המועדונים במגזין הנחשב MIXMAG ואף ל- PLAY LIST של המועדון הלונדוני הנחשב ה- MINISTRY OF SOUND.

באירוע גם יושק אלבום האוסף של יצירות בוגרי מכללת bpm הכולל דיסק שכולו יצירות אלקטרוניות של בוגרים טריים של המכללה ביניהם אנטון מאיקו (Mind Wave), איגור איליגייב (Big Show), סרגיי רסין (Subicon) ועוד. האוסף זמין להורדה חינם בכתובת www.futuresound.co.il

הבעלים של מועדון “החתול והכלב” רונן מיילי: “אין דרך לקיים את הסצנה האלקטרונית העכשווית מבלי להשקיע בדור העתיד , ו- bpm מטפחת את דור העתיד”

החתול והכלב מארח את Stereo Underground ובוגרי bpm
פתיחת דלתות 24:00
גיל כניסה מינימלי – 25+
הכניסה ללא תשלום

לאתר של stereo underground:
www.stereounderground.net