סטודנט ב BPM? הרווחת! הנחת ענק למופע של פיטר מרפי

אגדת הניו וויב של האייטיז וסולן להקת “באוהאוס” נוחת לשתי הופעות בישראל ב 26 וב 27 לחודש בת”א ובחיפה. סטודנטים ב BPM יזכו בהנחה של 70 ₪ ברכישת כרטיס!

פיטר מרפי:

פיטר מרפי אגדת הניו ווב של שנות ה 80 שעיקר פועלו היה סביב תחילת שנות ה-80 כסולן ההרכב “באוהאוס”, המצליח והמשפיע על הסגנון הרוק הגותי. אחר פירוקה של להקת הבאוהאוס ב 1983 פתח פיטר מרפי בקריירת סולו מצליחה. שיא הפופולריות הגיעה ב 1990 באלבומו “DEEP” ששיריו כיכבו במצעדים בתחנות רדיו והביאו אותו ללב הקונצנזוס . בשנה זו אף הגיע לישראל להופעה אחת בלבד בקולנוע דן, שזכתה להצלחה ולשבחים מצד הקהל ומצד התקשורת. מרפי כיכב בכל המצעדים והיה האומן המוערך של שנות ה-80 ו-90 עם להיטים כמו CUTS YOU UP, STRANGE KIND OF LOVE. ב 2006 חבר לסולן להקת ניין אינץ’ ניילס, TRENT REZNOR שאמר כי מרפי השפיע רבות עליו ועל סגנונו המוסיקלי. מרפי הצטרף ללהקה לסיבוב הופעות ואף התארח איתם בתחנות רדיו רבות בעולם. גם ב 2009 הופיע עם הלהקה בהופעות בארה”ב, מאחורי מרפי כ 10 אלבומים מוצלחים.

פרטי ההופעה:

כזכור פיטר מרפי הופיע במועדון הבארבי ת”א 10.11 , שם אזלו כל הכרטיסים בפחות משבועיים, ואז נוספה הופעה נוספת ביום קודם לכן, אשר גם שם אזלו כל הכרטיסים. עקב הביקוש הרב של הקהל הישראלי, החליט מרפי לחזור לישראל ולפתוח כאן את סיבוב ההופעות שלו. כמו שאתם כבר יודעים, אנחנו ב BPM עושים הכל כדי לפנק אתכם במבצעים המגניבים ביותר והפעם אתם זוכים בהנחה מיוחדת בסך של 70 ₪ ברכישת כרטיס להופעה (המחירים הרגילים ינועו בין 179-259 ₪). מה צריך לעשות כדי לממש את ההטבה? כנסו לאתר ההפקה: http://www.icp-concerts.com ,בחרו באפשרות ועדים/חברים, הקישו BPM ואת הקוד 1213.

תיהנו במופע!