שת”פ בין BPM לפסטיבל אינדי בינ”ל בטייוואן

אסתר רדא, The Angelcy, אטליז, Phototaxis, עדי אולמנסקי, צביקה פורס, Echo & Tito, Bela tar ו-Sawyer יופיעו ביום חמישי ה-4 באפריל בפסטיבל הנחשב Spring Scream, הנערך בפארק הלאומי Kenting בטיוואן. ההופעות יועברו על גבי במת BAND WIDTH אשר תעביר את ההופעות בשידור חי הישר מהגג של מכללת BPM למוזיקה בתל אביב בוידאו קונפרס, במסגרת שיתוף פעולה עם מכללת BPM ונציגות ישראל בטיוואן, משרד החוץ.

פסטיבל Spring Scream:

פסטיבל Spring Scream אשר ייערך השנה בין 3-7 באפריל, מושך קהל של עשרות אלפים וכולל שפע של תוכן מוזיקלי עם מאות הרכבים בינלאומיים בדגש על הרכבים מרחבי אסיה לצד פסטיבל סרטים ואמנות. באמצעות קונספט ייחודי זה יוכלו האמנים לתקשר עם הקהל כאילו היו פיזית בפסטיבל. ההופעות יועברו בשידור חי גם דרך הפייסבוק של משרד החוץ. את ההופעות תנחה שדרנית קול הקמפוס אורלי יעקובי, המתמחה במוזיקה ישראלית באנגלית, אשר גם תתקלט אינדי ישראלי במהלך ימי הפסטיבל. בנוסף, בשטח הפסטיבל יוקם מתחם מוזיקה ישראלית אשר יקרין קליפים והופעות של אמנים ישראלים, יגיש אינפורמציה על הרכבים ישראלים ויכלול אלבומים ישראליים לחלוקה לקהל. זוהי השנה הראשונה בה נבחרה ישראל לקחת חלק בפסטיבל. מדי שנה בוחר צוות הפסטיבל מספר מדינות נבחרות לשיתוף פעולה, כאשר השנה יקחו חלק בפסטיבל אמנים מארה”ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ויפן . מנהלי הפסטיבל נחשפו לראשונה לאינדי הישראלי בנובמבר האחרון, כאשר הגיעו לארץ לקחת חלק בפסטיבל חשיפה בינלאומית לרוק ואינדי שנערך ביוזמת משרד החוץ, משרד התרבות והצוללת הצהובה בירושלים.

שיתוף הפעולה המיוחד הזה, כמו רבים נוכחים הינו חלק מפרויקט מתמשך של מכללת BPM , המכללה של תעשיית המוזיקה , לעידוד ותמיכה ביצירה ישראלית מקורית הן בארץ והן בחו”ל.