על קו הזינוק – עומר סיגלר רוקד על כל החתונות

עומר סיגלר, סטודנט במסלול ה BSP הוא אחד מהיוצרים האקלקטיים אליהם שווה לשים לב. תנו לו שנה-שנתיים ותבינו למה אנחנו מתכוונים.

סיגלר מריץ בימים אלה מספר פרויקטים במקביל :

“בימים אלה אני מופיע לבד עם גיטרה חשמלית ברחבי הארץ” הוא מספר, “במקביל, יש לי הרכב בשם “רוקדות על הדם” -מדובר טריו רוק אלטרנטיבי מקורי באנגלית שבו אני מנגן גיטרה ושר, בהרכב גם גיא רוזנר תלמיד שנה ב bsp בתפקידי בס על גיטרה 8 מיתרים וארז משה על תופים. ההרכב התבשל הרבה מאוד זמן והחלפתי עשרות נגנים ועכשיו הוא יוצא לדרך.”
בנוסף לכל אלה, סיגלר נוגע גם באמנויות הבמה: “אני יוצר ומבצע מוסיקה למחול ותאטרון – כרגע אני מנגן ושר במופע “כל החלונות פתוחים” של הכוראוגרף נדר רוסנו איתו אני עובד כבר שנתיים פחות או יותר. הופענו בארץ בכל מיני מקומות היינו בפסטיבל גדול בפולין שנה שעברה ו השנה באוקטובר היינו בפסטיבל מדהים בברלין lucky trimmer ועשינו 4 הופעות בשלושה וחצי ימים.
הייתה חוויה אדירה 9 מופעים מכל העולם: עבודת וידאו ארט של יפני, מופע תאטרון מיוחד של שחקן גרמני יחיד. מופע יחיד של מחול סטנד אפ קורע מצחוק של אמריקאית ומופע סוגר אוסטרי של 3 רקדניות עירומות לחלוטין פשוט עושות בלאגן מפוצצות בלוני מים על עצמן ומתגלשות על כל הבמה, בקיצור חוויית עבודה מדהימה.”

איך בעצם השפיעו הלימודים שלך במכללה על היצירה שלך עד היום?

“כל תחום לימודים תורם אם זה סאונד ותוכנות שתמיד הקפדתי לא להתעסק איתם והתרכזתי רק בכתיבה ונגינה ושירה ועכשיו אני מאוד שמח שהמצב השתנה ואני יכול לעבד ולהפיק פרויקטים שאני קשור אליהם. או למשל לימודי הרמוניה שתרמו – בעבר נגעתי בתחום הזה רק מעט וניגנתי בעיקר באופן אינטואיטיבי.”