מחברים אתכם אל לב התעשייה – BPM משיקה סדרת שואוקייסים ליוצרים

מאז קמה BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה, שמנו דגש על קידום הסטודנטים והבוגרים שלנו, ויצרנו עבורם מאות הזדמנויות להשתלב בהצלחה בתעשיית המוזיקה המקומית והבינ”ל. הקמנו את מחלקות ה- BPM Promotion המקדמת בוגרים בתקשורת, ו- BPM Jobs המתמקדת בהשמה, ופיתחנו שיתופי פעולה עם גופים שונים שקלטו את בוגרי BPM והפכו אותה ליצרנית הדור הבא של תעשיית המוזיקה.

שואוקייס ראשון בישראל בנושא: EDM :

בשנת 2014 BPM לוקחת את התפיסה הזו צעד אחד נוסף קדימה ומכריזה על סדרת ערבי שואוקייס ראשונה מסוגה בישראל, במיוחד עבור תלמידי ובוגרי המכללה. לאורך השנה נקיים מספר שואוקייסים בז’אנרים שונים בין כותלי המכללה, בהם יוזמנו יוצרים נבחרים להציג את היצירה שלהם מול בכירי התעשייה ופותחי הדלתות החשובים בתחום. השואוקייס הראשון שיתמקד ב- EDM התקיים ב 15.1 במכללה. במסגרת האירוע הוזמנו היוצרים הנבחרים מבין עשרות שהגישו את עבודותיהם לערב מיוחד אשר הורכב מסדנת מאסטרינג מקצועית עם ג’ורדן שולץ ולאחר מכן פרזנטציה (הכוללת הצגת EPK וקטע נבחר) מול פאנל של אנשי מקצוע מהתחום אשר יתנו פידבק על היצירות ואף יבחנו שיתוף פעולה עם היוצרים.

משתתפי הערב:

את הפאנל ינחה המנהל הפדגוגי של BPM , היוצר והמפיק יריב עציון ולצידו: תומר G, גבי ביטון (מדיה מן גרופ), ג’ורדן שולץ ואלעד סונגו (MTV). אלה היוצרים שזכו ליטול חלק בשואוקייס הראשון שיתמקד ב- EDM :

גל יוסף כהן (Megaloman):

גל יוצר מוזיקה שמחברת בין ז’אנרים שונים: EDM, מוזיקה ברזילאית, דאבסטפ ועוד. בשנים האחרונות הוא בונה לעצמו שם בסצנת האלקטרו האוס.

אמל והבי (Avalanche):

יוצר מוזיקת טראנס, אלקטרו/האוס, פרוגרסיב האוס, ועוד. אמל השתתף ואף זכה במקום השני בתחרות ה WMC שניהלה BPM בעבר. הספיק להופיע ברחבי הארץ ובעולם וחתום בלייבלים Full Room Records ו-Pop Rox Muzik.

אבירן לוי (Avelo):

מפיק EDM ודי ג’יי המתמחה באלקטרו האוס. מעיד על עצמו כמכור למוזיקה ונחוש לפתח את עצמו ברמה האמנותית ולכבוש את העולם.

נועם גוטרמן (Spectik):

בעל ניסיון רב בהקלטות והפקה באולפן שלו מזה 7 שנים. לאחר שהתמחה במגוון סוגי הפקה שונים, החליט להתמקד בתחום המוזיקה האלקטרונית והוחתם תחת השם Spectik ע”י High Chai לייבל בניו-יורק. ה-EP הראשון שהוציא גרף הצלחה רבה והגיע לטופ 10 אלבומי דאבסטפ ב-Beatport.

רון שאולי (Ron Sauly):

בן 22 מקרית גת התחיל לעסוק במוסיקה מגיל 16 בתחילת דרכו היה יוצר פסי טראנס וכיום אלקטרו\ פרוגרסיב האוס ורמיקסר.

אלכס אגרנוביץ’:

החל לנגן בגיל 5 על פסנתר וגילה כבר בגיל 9 את עולם המוזיקה האלקטרונית ומאז לא הפסיק ליצור.

תום דוידסון ודניאל מגיד (RIOT):

הרכב מוזיקה אלקטרונית צעיר ובועט שרקם עור וגידים בתחילת 2012. המוסיקה של RIOT מאוד מגוונת כתוצאה מהרקעים המוזיקלים השונים מהם הגיעו השניים- דניאל בעברו היה מתופף בלהקת מאטל ויוצר דאבסטפ, תום הגיע יותר מז’אנר ההאוס עם היסטוריה ארוכה של תיקלוטים בחיי הלילה.

עומר ענבר וכפיר וישניה (EKO):

ההרכב שכולל את עומר, Kfir W ו- Elkana Paz פעיל משנת 2012 וההצלחה מיהרה להגיע. כבר היום קטעים שלהם חתומים במספר לייבלים בינלאומים מצליחים שבתוכם נכלל אחד מהלייבלים המובילים בעולם בסצנת הedm – cr2 records שהוציא ב 5.11 את הטרק Pannda.