למה ללמוד קיובייס במוסד לימודים מוסמך ע”י Steinberg?

שיטת הלימוד של Steinberg:

Steinberg, אחת מחברות התוכנה המתקדמות בעולם בתחום האולפנים הדיגיטליים האחראית לתוכנות על כמו Cubase ,Nuendo ,Wavelab ולטכנולוגית ASIO פיתחה בשנים האחרונות שיטת לימוד ייחודית, כוללת ומפורטת ללימוד טכנולוגית המוזיקה והפקה מוזיקלית באמצעות תוכנותיה. שיטת הלימוד נקראת (CRP (classroom resource pack והיא מספקת למרצה יכולות ואמצעים רחבים ללימוד הפקת מוזיקה מודרנית. תוכנית לימוד זו מספקת לסטודנט חומר לימודי רב כמו משימות, פרויקטים, קבצי אודיו, קבצי מידי, לופים וקבצי וידיאו. קונספט הלימוד הוא מהפכני וייחודי ל Steinberg ובמהלכו נלמדת תוכנת קיובייס באופן מושלם בשילוב עם לימוד הפקה מוזיקלית וטכנולוגית המוזיקה. במהלך הקורס מספקת Steinberg כ-127 פרויקטים לצורך עבודה, 74 משימות שיעור, 190 דפי עבודה, קבצי אודיו, מידי ולופים באיכות ללא תחרות, video tutorials ועוד. למעשה בצעד זה מבצעת Steinberg מהפכה בתחום ההשכלה המוזיקלית המודרנית ולאחר שנים של פיתוח תוכנית זו, קובעת Steinberg קריטריונים וסטנדרטים ללימוד הפקה מוזיקלית וממסדת את תחום זה תחת תוכנית לימודים כוללת ומקיפה שבסיומה יוצא הסטודנט עם ידע רב בכל הקשור להפקת מוזיקה, טכנולוגיה מוזיקלית ושליטה מוחלטת באולפן וירטואלי.

BPM בשילוב Steinberg:

מכללת BPM הנמצאת עם היד על הדופק בכל הקשור לתעשיית המוזיקה הבינלאומית חוברת לענקית התוכנה ותהיה הראשונה בישראל ללמד לפי שיטתה הייחודית. חלילית, היבואנית הבלעדית של Steinberg בישראל, המליצה על מכללת BPM למרכז ההכשרה”, מספר אילן מורד, האחראי על הייעוץ המקצועי והתמיכה הטכנית ב”חלילית”, היה הגורם המקשר בין שני הגופים: “שטיינברג בחנו את מכללת BPM במשך שנתיים”, הוא מספר, ” כדי לתת אישור Authorized Training Center מתקיימת בדיקה מקיפה של תוכנית הלימודים באותה מכללה, טיב המורים המלמדים בה, מהלך הלימודים, הציוד בו משתמשים במתקן הלימודים ועוד פרמטרים שונים. כיוון שהסטנדרט שהחברה דורשת הוא גבוה, לא קיימים הרבה מרכזי הכשרה כאלה בעולם”. “חשוב מאד שהציוד עליו יעבדו התלמידים יהיה ברמה ספציפית. מדובר בכרטיסי הקול, מחשבים, תוכנות וכמובן המתקנים החדישים והסטנדרט הגבוה של המכללה עצמה”. בצעד זה למעשה מבצעת Steinberg מהפכה בתחום ההשכלה המוזיקלית המודרנית, ולאחר שנים של פיתוח תוכנית זו, קובעת Steinberg קריטריונים וסטנדרטים ללימוד הפקה מוזיקלית , וממסדת את התחום תחת תוכנית לימודים מקיפה, אשר בסיומה יוצא הסטודנט עם ידע רב בכל הקשור להפקת מוזיקה, טכנולוגיה מוזיקלית ושליטה מוחלטת באולפן וירטואלי.

מכללת bpm הינה המכללה היחידה בישראל אשר מוסכמת ללמד קיובייס בשיטת CRP של Steinberg. לחץ על הלינק לפרטים נוספים על לימודי קיובייס .