לפני שנה, השיקה טלי נוי-מאיר – זמרת יוצרת ישראלית, ילידת אוסטרליה ובוגרת קורס תעשיית המוזיקה כאן ב BPM את הסינגל הראשון מתוך EP הבכורה שלה – your heart is you only home. השיר שודר ב-FM 88 ובגלי צה”ל.  הסינגל השני When I won’t fear of losing it all נבחר כשיר השבוע בתוכניתו של גדי ליבנה ב-FM 88. ה- EP נמכר ב-iTunes , Amazon ובאתרי מוסיקה מובילים בעולם וקיבל ביקורות מצוינות.

קצת על טלי:

במקצועה, טלי היא מאמנת עסקית מזה שבע שנים , ומלווה בין השאר, אמנים ויוצרים בכל תחומי האמנויות. מתוך ההיכרות שלה את האתגרים של אמן בשיווק היצירה שלו, ביצירת מסגרת מחייבת ליצירה , בקבלת החלטות אמנותיות ותקציביות, מציאת מקורות מימון ליצירה, היא מסייעת לאמנים ויוצרים להגדיר את החזון והמטרות שלהם בדרך למימוש הכישרון שלהם. בבלוג שלה, אימון אמנות ומה שביניהם (www.coach-art.co.il ), אפשר למצוא טיפים רבים המסייעים לאמנים בניהול הקריירה שלהם. בשונה ממוזיקאים עצמאיים אחרים, שעובדים עם משרדי יחסי ציבור, מנהלים אישיים וכד’, טלי ייסדה קבוצת אמנים שהחליטה לקדם את המוסיקה שלה בכוחות עצמם ומרוכזים כולם באתר הנקרא No-PR.

“עידן החדש של תעשיית המוסיקה”

“אנחנו מאמינים במוסיקה שלנו מאד ולכן השקענו אלפי שקלים והרבה יותר בהפקה איכותית, ואנו רוצים להמשיך ולהשקיע ביצירה, בהקלטות ובהופעות – כל אלה עולים עוד כסף, כסף שלא יהיה לנו אם נשלם אלפי שקלים לאנשי יחסי ציבור שמחזיקים ברשימה סודית של המיילים והטלפונים האישיים שלכם, אנשי המדיה, ותפקידם לנדנד לכם עד שתשמיעו את המוסיקה שלנו (או שלא). חלקנו נכווינו מיחסי ציבור שפשוט לא עבדו או שמענו על מקרים כאלה, חלקנו רוצים, אך לא יכולים לשכור לעצמם את היחצ”נים בעלי ההשפעה, העובדים עם חברות התקליטים הגדולות, וכולנו פשוט לא מאמינים שבעידן החדש של תעשיית המוסיקה, בו יש יותר ויותר הפקות פרטיות של אמנים ופחות ופחות הפקות של חברות תקליטים, יש מקום לאותה שיטה שנבנתה בתקופה שבה שלטו חברות התקליטים והיו מעט יחצ”נים”

ובקיצור – טלי וחבריה בוחרים לסמוך על מקצועיותם וטעמם של העיתונאים ושדרי הרדיו ולקדם את המוסיקה שלהם באופן עצמאי לחלוטין, ניסוי יוצא דופן ומעניין לראות אם יצליח.