סדנת ההשקה הרשמית ל Komplete 10

כל מפיק שעשה את צעדיו הראשונים בתחום מכיר את חבילת הכלים של Native Instruments העונה לשם KOMPLETE. חבילת הכלים הזו מכילה כמות אדירה של סינטיסייזרים, סמפלרים, מעבדים דינאמיים, אפקטים ודגימות ובכל תאריך יציאה של גרסה חדשה, החבילה מכילה את רוב מה שיש לNative Instruments להציע באותו הזמן.

עם השנים, KOMPLETE הלכה ותפחה למימדי ענק, ונוצר צורך לנהל את הכמות הבלתי נתפסת של הכלים בצורה חכמה ונוחה יותר. לפני כחודשיים הציגה החברה מברלין את סדרת המקלדות המקצועיות החדשה שלה: KOMPLETE Kontrol. כמו כל מוצרי החברה, גם כאן מדובר במוצר שונה מרוב המוצרים בתחום המשלב לתוכו טכנולוגיה מתקדמת יחד עם קונספט ייחודי.

מקלדות אלה, מעבר להיותן מקלדות שליטה איכותיות המאפשרות עבודה מול כל תוכנה, מאפשרות ניהול קל ופשוט של הכלים ב KOMPLETE.
מעבר לאינטגרציה המושלמת של החומרה עם התוכנה מציגה סדרת KOMPLETE Kontrol גם אפשרויות יצירתיות שונות, כמו ארפג’יאטור מתוחכם מובנה, סינון סולמות בדרכים שונות, מסכים פלואורסנטיים תחת כל פרמטר וניגון אקורדים באצבע אחת, כשאת הפידבק מהמקלדת מקבל המשתמש בצורת נורות לד צבעוניות מעל כל קליד.

בסדנה נסקור את יכולות המקלדת ונדגים אותן בשילוב הכלים הנבחרים מתוך KOMPLETE 10. הסדנה מתאימה למפיקים, קלידנים, מוסיקאים ודיג’ייז-יוצרים בכל הרמות.

את הסדנה יעביר אייל גלדר, הפרזנטור וה product specialist של קילומבו ו Native Instruments בישראל.

סדנת ההשקה הרשמית ל- Komplete 10 תתקיים ביום ראשון ה-23.11 בשעה 18:00 במכללת BPM.

 

בואו ללמוד טכניקות הפקה מתקדמות במסלול BSP360. לכל הפרטים לחצו כאן.