המרצים של מכללת BPM ממשיכים להוביל גם בתעשייה הבינ”ל!

חגי דווידוף הוא מרצה מוסמך מטעם חברת סטיינברג העולמית לקורס קיובייס, ואחד ממרצי BPM הידועים והמוכרים. בחודש אוקטובר האחרון, זכה דווידוף במקום השני והמכובד בתחרות המלחינים היוקרתית של חברת ELIAS העולמית, אשר מתמחה בפיתוח כלים לעשיית מה דינאמית וייחודית המותאמת למשחקי וידאו. חברת ELIAS שמה לה למטרה לגשר בין מפתחי משחקי וידאו ומחשב לבין מלחינים מוסיקליים, ובחודשים האחרונים קראה למשתמשי התוכנה ברחבי העולם לשלוח יצירות מקוריות בהשראת תרחיש שניתן להם מראש. מבין אלפי היצירות שנשלחו לחברה, בלט חגי דווידוף ביצירתו “Raven Warrior – Montage” אשר קטפה את המקום השני ובימים אלו נמכרת בחנות הוירטואלית של ELIAS. ריספקט.

חגי דווידוף זוכה בתחרות של חברת ELIAS

מאיפה הכל התחיל? – כמה מילים על חגי דוידוף

מכירים את הביטוי “איש אשכולות”? – זה חגי דווידוף. כמי שגדל על טהרת המוסיקה הקלאסית, למד פסנתר בקונסרבטוריון, גילה את הגיטרה בגיל 17, למד סאונד ולאחר מכן תואר ראשון במוסיקה באוניברסיטת חיפה, כתב לתזמורות, הרכבים קאמרים וביג בנד באינספור ז’אנרים שונים – היה זה רק עניין של זמן עד שחגי דווידוף יגלה גם את הטכנולוגיה ככלי עבודה וביטוי. השכלתו המוסיקלית הרחבה, המיומנות הטכנולוגית, היכרותו עם מגוון רחב של סגנונות מוסיקליים ושאיפתו התמידית ללמוד ולהתקדם – כל אלו מביאים לידי ביטוי את החופש היצירתי של חגי במלוא הדרו! עם השנים צלל לצד הטכנולוגי של המוסיקה אשר פתח בפניו עולם אינסופי של אפשרויות חדשות. עכשיו כשהרקע ברור, אפשר להבין טוב יותר את התוצאות.

רוצים חיבור לתעשיית המוסיקה בארץ ובעולם? – המרצים של BPM מחכים לכם.

בעולם המודרני, המוסיקאי חייב לתמרן בין היכולות המוסיקליות שלו לטכנולוגיה. בית ספר למוסיקה שמשלב בין אהבת עולם המוסיקה הקלאסי לבין הקידמה הטכנולוגית – הוא זה שפותח בפני רבים עולם של אינספור אפשרויות יצירה והפקה. חגי דווידוף הוא חלק אחד (ומוצלח) מהפאזל המרכיב את המרצים המוכשרים שמחכים לכם במכללת BPM.

רוצים גם להלחין מוסיקה לסרטים ומשחקי וידיאו? יכול להיות שאתם מזמזמים עכשיו בראש את השיר שילווה את המשחק הממכר הבא? הרשמו עכשיו לקורס מוסיקה לסרטים.