העתיד כבר כאן

מכללת BPM מקדמת את יצירות הבוגרים באוסף חודשי שיעלה מדי חודש לערוץ סאונדקלאוד. האזינו לאוסף הראשון!

איך נשמע העתיד של המוסיקאים בישראל? מדי שנה מוציאה מתוכה מכללת BPM למוסיקה, סאונד והפקה יותר מ 1,000 בוגרים (מקורסים בודדים ועד מסלולי הלימוד המקיפים), אשר בונים דור חדש של יוצרים, מפיקים והרכבים בארץ ובחו”ל.

עד היום, הפיקה המכללה אוסף שנתי עם מבחר יצירות הבוגרים. עם זאת, עושר היצירה וכמות החומרים האיכותיים שמוציאים בוגרי המכללה הביאו את BPM להרחיב את ערוץ הסאונדקלאוד הרשמי, ולהציע בו החל מעכשיו אוסף חודשי – מיקסטייפ של מיטב יצירות הבוגרים.

את האוסף (אליו יצטרף בקרוב גם בלוג מוזיקה) יערוך הדי ג’יי, המפיק והמרצה הבכיר אייל גולדמן. הערוץ, והבלוג שיושק בעקבותיו הם כלים נוספים באמצעותם מקדמת המכללה את הבוגרים שלה. לאורך השנה הסטודנטים נחשפים ע”י המכללה הן באירועים ושיתופי פעולה והן באמצעות מח’ ה- promotion שמקדמת אותם בעיתונות.

מה באוסף הראשון?
באוסף האקוסטי תוכלו למצוא יוצרים מעניינים כגון שירן סעיד שיוצרת רוק אפלולי, את יאן נגלר שמחבר בין רוק לסינת’פופ, יובל שנהר (JoovE) ותמיר זהבי עם שיר מחאה נוקב ועוד.

החלק האלקטרוני משובח לא פחות, ובו משתתפים גם יוצרים שכבר חתומים על ריליסים בלייבלים בינ”ל נחשבים.
המגמה, כפי שתשמעו היא חיבור בין ז’אנרים שונים, מה שמעניק לכל יוצר סאונד ייחודי משלו דוגמת כרמל דה פיצ’יוטו משלבת כלים מסורתיים עם מוסיקה טק-האוס ואלמנטים פסיכדליים. תגלו גם את RIOT שכבר סחטו מחמאות מאינפקטד מאשרום, את Aerostream שמציע מיקס של פרוג האוס,מינימל טכנו והאוס, ועומד להוציא אלבום בלייבל בינ”ל ועוד.

בקיצור, חבל להרבות במילים – פשוט לחצו והאזינו!