רמי פורטיס ו 10 מצלמות גו פרו: צפו בקליפ החדש בפרויקט GO PRO MUSIC SESSIONS

רמי פורטיס, מאבות המוסיקה הישראלית, עיצב סוג ייחודי של רוקנרול המזוהה עימו והפך השראה לדורות של יוצרים צעירים. לאחרונה שחרר תקליט חדש בשם “תולדות הכותרת” ולקראת מופע ההשקה היחיד והמיוחד – פורטיס באופרה, הגיע יחד עם הלהקה לאתגר ה-GO PRO Music sessions שלנו בביצוע לשיר “לקשקש בזנב” מתוך התקליט החדש!

פרוייקט ה- GO PRO Music sessions הנו פרויקט קליפים חדשני של מכללת BPM, בשיתוף חברת GOPRO ורשת חלילית, שנועד לשמש כפלטפורמה ליצירת קליפים מושקעים לביצועים חיים בפורמט מקורי וייחודי בדגש על זוויות צילום של למעלה מ- 10 מצלמות GO PRO בו זמנית.
הסטודנטים והבוגרים שלנו ממסלול BSP: ניר לימור, אמיר גלמן ודונלד מימון אחראים על הסאונד והמיקס בקליפ, בסיוע של שי שטרייפלר, מרצה לקורס-P.A במכללה ואיש הסאונד הקבוע של פורטיס.

לחצו כאן לצפייה בבכורה לקליפ במאקו

תולדות הכותרת יצא במתכונת דיגיטלית וכתקליט ויניל בלבד מתוך חשיבה כי חוויית התקליט היא ריטואל שכולו נגיעה במוזיקה, המזמין לשבת ולהאזין ללא הסחות דעת. התקליט נכתב והוקלט בתדר 432HZ על ידי פורטיס והלהקה – עידו אגמון, עמיר ג’נגו רוסיאנו, גיא שכטר, אייל יונתי וגיא פורטיס, ודני עבר הדני, אליהם נוספו שלל קולות ותיקים כמו גיא מר חבר להקת הדג נחש, יובל בנאי, וברי סחרוף, שמעשירים את האלבום בכישרונם ופרשנותם לטקסטים של המשורר.

קרדיטים לקליפ:
צילום: דייב שחר
עריכה: אמיר קוטיגרו
סאונד: ניר לימור (מסלול BSP), שי שטרייפלר (מרצה בקורס הגברה)
מיקס: ניר לימור
הפקה: בר זבדה
עוזרי סאונד: אמיר גלמן, דונלד מימון (מסלול BSP)

. fortis2
צילום: טינו וואקה

המופע ‘”פורטיס באופרה” הוא מופע חד פעמי לרגל יציאת התקליט ויתקיים במשכן לאומנויות הבמה בצהריי יום שישי ה- 11 בספטמבר.

בואו להקליט את האמנים הגדולים בתעשייה.לחצו כאן לכל הפרטים על מסלול BSP המוביל להפקה וסאונד במכללת BPM